Renault - EZ-PRO - автономний електричний інтегрований концептуальний робомодуль загального користування, призначений для швидкої доставки вантажів. Концепт EZ-PRO складається з автономного ведучого модуля і безпілотних робомодулей.

У провідному модулі EZ-PRO знаходиться експедитор, який контролює доставку товарів та послуг і стежить за колоною. Оскільки від нього не вимагається безпосереднього керування автомобілем, експедитор може зосередитися на поліпшенні та оптимізації робочого процесу.

Безпілотні робомодулі або слідують один за одним, утворюючи колону, або рухаються самостійно. Згідно з концепцією Renault PRO+, EZ-PRO складається з модулів, що адаптуються, які зможуть задовольнити вимоги різних комерційних користувачів, серед них служби доставки і логістики, а також торгові фірми і приватні підприємці.

Спільне використання EZ-PRO

Колона модулів, що виїжджають з одного вузла і керованих однією логістичної службою, може везти різні товари, і у кожного модуля є свій власник, призначення, клієнти і швидкість доставки. Вони діють на базі єдиної електричної і автономної платформи, при цьому кожен модуль може виконувати частину замовлень для одного інтернет-магазину і частину - для іншого. Такі варіанти спільного використання сприяють підвищенню продуктивності і скороченню витрат.

EZ-PRO - зручне рішення для кінцевого споживача

EZ-PRO пропонує оптимальний спосіб доставки вантажів для відправників і одержувачів. Одержувачі можуть обирати зручний час і місце, а також спосіб доставки: отримання замовлення у експедитора або через осередок самообслуговування в безпілотних робомодулях. Відкрити такі осередки, що працюють цілодобово, можна буде за допомогою мобільного телефону.

Також клієнт зможе відстежувати в реальному часі доставку свого товару за допомогою мобільного додатку, включаючи повідомлення, що ще більше полегшує процедуру отримання товару.

EZ-PRO поліпшить якість міської мобільності

Розробники EZ-PRO запропонували лаконічний дизайн модулів, що дозволяє легко інтегрувати їх в міський ландшафт. Завдяки матовій обробці кузова, колісних арок і глянсовим панелям, що відкриваються EZ-PRO природно і гармонійно вписується в міське середовище.

EZ-PRO - це один із серії концептів Renault, призначених для різних міських транспортних служб. EZ-PRO буде представлений слідом за EZ-GO - електричним, інтегрованим і повністю автономним робомобілем загального користування для перевезення пасажирів. EZ-PRO - це повністю електричний автомобіль, який відображає прагнення компанії Renault до розвитку екологічно чистого транспорту для всіх.

Додаткові відомості про Renault Mobility Services за посиланням: https://sharedmobility.group.renault.com/en/