Група Renault та її бренди на Паризькому автосалоні 2022

Бренди Renault, Dacia, Alpine і Mobilize представлять на Паризькому автосалоні 2022 декілька світових прем’єр, свої новітні здобутки і цілий ряд продуктів та сервісів, що з’явилися в результаті впровадження стратегії Renaulution.

Група та її бренди знов підтверджують свою відданість духу автомобільних шоу на Паризькому автосалоні 2022.

Група та її бренди знов підтверджують свою відданість духу автомобільних шоу на Паризько

Булонь-Біянкур, 11 жовтня 2022 року – Цьогоріч Паризький автосалон проходить під гаслом Час революції і Renault, Dacia, Alpine і Mobilize будуть там (з 17 по жовтня у холі №6 Порт-де-Версаль), щоб продемонструвати стратегію Renaulution у дії. Кожен з брендів покаже принаймні одну ексклюзивну світову новинку (концепт-кар або шоу-кар), нові автомобілі свого модельного ряду, а також досягнення і партнерські проекти, що втілюють їх нову стратегію.

Hyvia, спільний проект Групи Renault та компанії Plug у сфері водневої мобільності, також продемонструє свої водневі авто, включно із виробництвом Master Van H2-TECH та зразками його унікальної H2 екосистеми у холі №3.

Щоб дати можливість кожному побачити ключові моменти дійства Групи Renault та її брендів на автосалоні, відбудуться знімання 16 програм на локаціях стендів спільно з B Smart, каналом бізнес-новин. Це найбільш рейтингові шоу каналу B Smart, де будуть спеціальні включення присвячені автосалону: Grand Journal зі славнозвісним ведучим Мішелем Денізо. Шоу будуть транслюватися каналом B Smart (на телебаченні та онлайн) увесь тиждень з 20.00 до 21.45 щовечора.

Renault: адаптивна концепція Studiault для відродження ікони

На Паризькому автосалоні 2022 Renault використовуватиме ту ж саму стендову концепцію Renault Studiault, що й під час Міжнародного автосалону у Мюнхені у 2021 році. Цей яскравий і барвистий стенд оснащений сценою для ді-джея і музикантів для виступу наживо, а також здатний розмістити цілу купу різноманітних розваг, на кшталт ток-шоу, відео-контенту на мобільних екранах, ретромобілі і демонстратори технологій.

На цьому стенді пройде прес-конференція о 8.45 ранку (за паризьким часом) 17 жовтня, на якій Лука де Мео, Генеральний директор Renault і Групи Renault, Фабріс Камболів, Головний операційний директор Renault, а також Жиль Відаль, віце-президент з дизайну бренду Renault, урочисто продемонструють нову версію легендарного Renault 4 вперше у світі. Новий сімейний Kangoo E-TECH Electric і Renault 5 Turbo 3E, а також шоу-кар Hippie Caviar Motel будуть вперше продемонстровані глядачам, поряд із моделями, створеними, щоб відновити позиції у С-сегменті ринку: Megane E-TECH Electric, новий Austral E-TECH Full Hybrid, Arkana E-TECH Full Hybrid і концепт-кар Scenic Vision. Інтерактивний демонстратор подарує віртуальний досвід роботи систем допомоги водію на новому Austral E-TECH Full Hybrid. Відвідувачі також зможуть побачити мигцем цифрового помічника, що покращить їх досвід користування електричними моделями Renault майбутніх поколінь.

Dacia: стенд, що відображає цінності бренду

Нова візуальна ідентичність Dacia, символом якої є емблема Dacia Link на всьому модельному ряді, на новій версії Duster Matte Edition і концепт-карі Manifesto, світова прем’єра якого відбудеться під час шоу, буде в центрі уваги на Паризькому автосалоні на повністю новому стенді, що є втіленням території бренду та цінностей, які він сповідує.

Там пануватиме атмосфера «відкритого неба», де переважає палітра зеленого та теракотового відтінків, також йдеться про безліч розваг просто неба, включно зі скеледромом для безпрецедентного виду на модельний ряд, імерсивним звуковим досвідом посеред скель, канатним мостом, що забезпечить унікальний краєвид із висоти пташиного польоту, гамаком і телескопом, і деревоподібними тотемами, що транслюватимуть відео-контент. Цей стенд є водночас важливим і крутим, а вибір натуральних і перероблених матеріалів, зокрема, відповідає концепції eco-smart.

Alpine: дух автоспорту

Alpine природньо привертатиме увагу на автосалоні на стенді спортивних авто сьогодення і майбутнього: автоспорт сьогодення буде представлений болідом Формули-1 A522 і новим A110 R, що будуть вперше показані у Європі; автоспорт же майбутнього представлятиме концепт-кар Alpenglow, який розкриють у попередньому перегляді 13 жовтня о 9.00 ранку, а також покажуть на автосалоні вперше у світі, що є втіленням бачення брендом Alpine своєї стратегії у сфері новітніх продуктів і автоспорту. Його стенд стане відображенням нового етапу у трансформації бренду.

Mobilize: за межами традиційної мобільності

Завдяки просвітницьким семінарам, розважальним цифровим заходам і змістовним зустрічам, Mobilize продемонструє унікальний погляд на раціональну мобільність. Усе на стенді бренду буде стосуватися використання і шерингу. Нові рішення в сфері міської мобільності (Mobilize Duo) будуть показані поряд із рішеннями у сфері шерингової мобільності (Zity від Mobilize, Mobilize Share) і Mobilize Limo для служб агрегаторів. Дуже скоро мережа Mobilize Fast Charge подарує клієнтам незрівнянний надшвидкий досвід заряджання. І вже завтра Solo Concept та Ileo Concept стануть невід’ємною частиною енергетичних і автомобільних пейзажів міст.

ЩОДЕННІ ЗАХОДИ ТА ДІЙСТВА  

  • Renault

Понеділок 17 жовтня

-               День преси

-               Прес-конференція (8.45-9.15 ранку)

-               Ді-джей сет: Eekoz наживо (8.30-9.30 вечора)

Вівторок 18 жовтня

-              Партнери Renault Amazon Music і Radio Player будуть присутні на стенді Renault Studiault від YouTube, щоб розповісти про ексклюзивний контент для клієнтів Renault (12.00-1.00 пополудні)

-               Ді-джей сет: Anoraak наживо (7.00-9.00 вечора)

Середа 19 жовтня

-              Інтерв’ю з Рафаелем Ібаньєсом про національну французьку команду з регбі для L’Equipe, канал спортивних новин, створення подкасту доступне у застосунку L’Equipe для Renault на мультимедійній системі OpenR Link (3.00-5.00 пополудні)

-               Ді-джей сет: Kartell наживо (7.00-8.00 вечора)

Четвер 20 жовтня

-               Ді-джей сет: Feder наживо (7.00-8.00 вечора)

П’ятниця 21 жовтня

-               Ді-джей сет: Kazy Lambist наживо (7.00-8.00 вечора)

Субота 22 жовтня

-               Ді-джей сет: Nathalie Duchene наживо (6.00-7.30 вечора)

 

Новини Renault з Паризького автосалону 2022 будуть транслюватися наживо щоденно на сторінках бренду у соціальних мережах разом із ексклюзивним контентом від Грегорі Галіффі про Megane E-TECH Electric і новий Austral E-TECH Full Hybrid.

 

  • Dacia

Понеділок 17 жовтня

-               День преси

-               Знайомство зі стендом Dacia (Instagram + Twitter)

Вівторок 18 жовтня

-               Скеледром з інструкторами (11.00-11.30 ранку і 2.30-3.00 пополудні)

-               Розмова наживо з Роменом Говеном, головний дизайнер бренду Dacia, про концепт-кар Manifesto (2.00-2.15 пополудні)

Середа 19 жовтня

-               Майстер-клас від Джемі по гібридним силовим агрегатам (3.00 пополудні)

Четвер 20 жовтня

-              Круглий стіл: спортсмени Бландін Лірондель і Сільвен Кур розкажуть про свою пристрасть до ультра марафонського бігу і легендарний забіг, де партнером був бренд Dacia, Монблан Ультратрейл (5.00 вечора)

П’ятниця 21 жовтня

-              Круглий стіл: Dacia прийматиме чемпіонку Європи із серфінгу Жоанн Дофе, яка розповість про екологічно-відповідальний серфінг разом із компанією Yuyo, що створює дошки для серфінгу із пластикових відходів (2.00 пополудні)

Субота 22 жовтня

-               Скеледром з інструкторами (11.30 ранку).

-              Розмова наживо з Роменом Говеном, головним дизайнером бренду Dacia, про концепт-кар Manifesto (11.00-11.15 ранку і 3.00-3.15 пополудні)

Неділя 23 жовтня

-              Розмова наживо з Роменом Говеном, головним дизайнером Dacia, про концепт-кар Manifesto (11.00-11.15  ранку і 1.00-1.15 пополудні)

 

Щодня проводитиметься розіграш біля стенду та онлайн, щоб випробувати удачу і виграти пригодницький вікенд для родини на автомобілі модельного ряду Dacia.

Заходи на стенді Dacia, ближчий погляд на одну з моделей лінійки і щоденне підбиття підсумків будуть висвітлюватися на сторінках бренду у соціальних мережах.

 

  • Alpine

Понеділок 17 жовтня

-               День преси

-               Візит Естебана Окона, водія команди BWT Alpine F1

-              E-sport – живе дійство (тема: Формула-1), що транслюватиметься на каналі AlpineTwitch: гаряче коло разом з амбасадором Alpine e-sport Thomb та інфлуенсером Depielo, разом з Естебаном Оконом (5.30-6.00 вечора)

Вівторок 18 жовтня

-               E-sport – симулятори доступні для глядачів (запис проводитиметься біля стенду) – Тема: GT4

-              E-sport – живе дійство: гаряче коло з амбасадором Alpine e-sport Thomb та автогонщиком Alpine П’єром Сансіненою (1.00-2.00 пополудні)

Середа 19 жовтня

-               E-sport – симулятори доступні для глядачів (запис проводитиметься біля стенду) – Тема: WEC

-              E-sport – трансляція дійства наживо на каналі AlpineTwitch: гаряче коло з амбасадором Alpine e-sport  Thomb і гонщиком LMVS (віртуальна серія Ле-Ман) Томом Лартійо, разом із гонщиками FIA WEC (Чемпіонат світу з автоперегонів на витривалість) Ніколя Лап’єром та Матьйо Ваксів’єром (4.00-5.00 пополудні)

Четвер 20 жовтня

-              E-sport – симулятори доступні для глядачів (запис проводитиметься біля стенду). Арт-кар A110 Sastruga буде доданий у відеогру Assetto Corsa цього дня

-              E-sport – живе дійство (тема: співпраця): гаряче коло та інтерв’ю з командою Alpine e-sport і французьким мистецьким колективом Obvious (5.00-7.00 вечора)

П’ятниця 21 жовтня

-               E-sport – симулятори доступні для глядачів (запис проводитиметься біля стенду)

-               E-sport – Фінал змагань віртуальних арт-карів: переможна ліврея буде інтегрована у відеогру Assetto Corsa

Субота 22 жовтня

-               E-sport – симулятори доступні для глядачів (запис проводитиметься біля стенду) – Тема: Формула-1

-              E-sport – трансляція дійства наживо на каналі AlpineTwitch: гаряче коло з інфлуенсерами AnaOnAir та Idreau (10.30-11.30 ранку)

-               Ді-джей сет – Vinz Olsen та брейк-дансери (2.00-7.00 пополудні)

Неділя 23 жовтня

-               E-sport – симулятори доступні для глядачів (запис проводитиметься біля стенду)  – Тема: Формула-1, Траса Америк  

 

  • Mobilize

Понеділок 17 жовтня

-               День преси; брифінг для преси об 11.30 ранку: Презентація Mobilize Powerbox, створеного спільним проектом Software République

Вівторок 18 жовтня

-               Mobilize Talk – Вихід за рамки традиційної мобільності (12.15-12.30 пополудні і 3.00-3.15 пополудні)

-              Mobilize Talk – Довгі відстані на електромобілях стануть зручнішими завдяки Mobilize Fast Charge, мережі надшвидких європейських зарядних станцій (1.00-1.15 пополудні і 6.00-6.15 вечора)

-              Mobilize Play – А як щодо тебе? Чим готовий поділитися ти? Розважальний семінар для сімей і друзів на тему функціональної економіки та економіки спільної участі. Для осіб віком від 7 до 107 років! (2.00-2.30 пополудні)

Середа 19 жовтня

-               Mobilize Talk – Вихід за рамки традиційної мобільності (12.15-12.30 пополудні і 3.00-3.15 пополудні)

-              Mobilize Talk – Довгі відстані на електромобілях стануть зручнішими завдяки Mobilize Fast Charge, мережі надшвидких європейських зарядних станцій (1.00-1.15 пополудні і 6.30-6.45 вечора)

-              Mobilize Talk – Мобільність з усіх точок зору, разом із Mobilize Share (4.00-4.15 пополудні)

-              Mobilize Play – А як щодо тебе? Чим готовий поділитися ти? Розважальний семінар для сімей і друзів на тему функціональної економіки та економіки спільної участі. Для осіб віком від 7 до 107 років! (4.30-5.00 пополудні)

-               Mobilize Talk – Мобільність з усіх точок зору, разом із Mobilize Share (4.00-4.15 пополудні))

-              Mobilize Talk & Play – Глибоке занурення у цифровий світ з Mobilize: адаптуйте свій Duo; спробуйте виграти собі NFT (5.30-6.15 вечора)

Четвер 20 жовтня

-               Mobilize Talk – Мобільність з усіх точок зору, разом із Mobilize Share (11.30-11.45 ранку)

-              Mobilize Talk – Вихід за рамки традиційної мобільності (12.15-12.30 пополудні і 3.00-3.15 пополудні)

-              Mobilize Talk – Довгі відстані на електромобілях стануть зручнішими завдяки Mobilize Fast Charge, мережі надшвидких європейських зарядних станцій (12.45-1.00 пополудні і 6.00-6.15 пополудні)

-              Mobilize Play – А як щодо тебе? Чим готовий поділитися ти? Розважальний семінар для сімей і друзів на тему функціональної економіки та економіки спільної участі. Для осіб віком від 7 до 107 років! (2.00-2.30 пополудні)

-              Mobilize Talk & Play – Знайомство з Ludo, цифровим помічником Mobilize, для досвіду додаткової реальності (4.00-4.15 пополудні).

П’ятниця 21 жовтня

-               Mobilize Talk – Мобільність з усіх точок зору, разом із Mobilize Share (11.00-11.15 ранку)

-               Mobilize Talk – Вихід за рамки традиційної мобільності (12.15-12.30 пополудні і 3.00-3.15 пополудні)

-              Mobilize Talk – Довгі відстані на електромобілях стануть зручнішими завдяки Mobilize Fast Charge, мережі надшвидких європейських зарядних станцій (1.00-1.15 пополудні і 6.00-6.15 вечора)

-              Mobilize Play – А як щодо тебе? Чим готовий поділитися ти? Розважальний семінар для сімей і друзів на тему функціональної економіки та економіки спільної участі. Для осіб віком від 7 до 107 років! (2.00-2.30 пополудні)

-              Mobilize Talk – Концепція Ileo: новий погляд на урбаністику для забезпечення енергією міст – Зустріч із всесвітньовідомим французьким дизайнером Патріком Жуеном (3.30-3.45 пополудні)

-              Mobilize Talk – Mobilize і парфуми: зустріч із Антуаном Лі, харизматичною зіркою у сучасному світі парфумів (4.30-4.45 пополудні)

-              Mobilize Talk – Мобільність та мода: знайомство з Petit Pli і дизайнерами Studio Guberan (5.00-5.15 пополудні)

-              Mobilize Talk & Play – Глибоке занурення у цифровий світ з Mobilize: адаптуйте свій Duo; спробуйте виграти собі NFT (6.30-7.15 вечора)

Субота 22 жовтня

-               Mobilize Talk – Мобільність та мода: знайомство з Petit Pli і дизайнерами Studio Guberan (10.45-11.00 ранку)

-              Mobilize Play – А як щодо тебе? Чим готовий поділитися ти? Розважальний семінар для сімей і друзів на тему функціональної економіки та економіки спільної участі. Для осіб віком від 7 до 107 років! (11.00-11.30 ранку і 2.00-2.30 пополудні)

-              Mobilize Talk – Вихід за рамки традиційної мобільності (12.15-12.30 пополудні і 3.00-3.15 пополудні)

-              Mobilize Talk – Довгі відстані на електромобілях стануть зручнішими завдяки Mobilize Fast Charge, мережі надшвидких європейських зарядних станцій (1.00-1.15 пополудні і 5.00-5.15 пополудні)

-              Mobilize Talk & Play – Глибоке занурення у цифровий світ з Mobilize: адаптуйте свій Duo; спробуйте виграти собі NFT (5.30-6.15 вечора)

Неділя 23 жовтня

-              Mobilize Talk & Play – Знайомство з Ludo, цифровим помічником Mobilize, для досвіду додаткової реальності (4.45-5.00 пополудні).

-              Mobilize Play – А як щодо тебе? Чим готовий поділитися ти? Розважальний семінар для сімей і друзів на тему функціональної економіки та економіки спільної участі. Для осіб віком від 7 до 107 років! (11.00-11.30 ранку і 2.00-2.30 пополудні)

-              Mobilize Talk – Вихід за рамки традиційної мобільності з Mobilize, брендом Групи Renault у сфері нової мобільності (12.15-12.30 пополудні і 3.00-3.15 пополудні)

-               Mobilize Talk – Довгі відстані на електромобілях стануть зручнішими завдяки Mobilize Fast Charge, мережі надшвидких європейських зарядних станцій (1.00-1.15 пополудні і 4.00-4.15 пополудні)