Команда Alpine F1 забрала додому два очки з Гран-Прі Іспанії після завзятої боротьби

Після Гран-прі Іспанії Естебан Окон з команди Alpine F1 набрав два очки, фінішувавши на трасі Барселона-Каталонія на дев'ятому місці. Фернандо Алонсо закінчив гонку на сімнадцятому місці, не набравши очок.

  • Подвійні очки для команди Alpine F1 Team
  • Подвійні очки для команди Alpine F1 Team
  • Подвійні очки для команди Alpine F1 Team
  • Подвійні очки для команди Alpine F1 Team

Команда залишається на п'ятому місці в Кубку Конструкторів.

У Барселоні видався важкий день, команда планувала стратегію "одного вікна" на обидва автомобілі, яка в підсумку виявилася складнішою на останніх етапах гонки. Естебану вдалося втриматися на дев'ятому місці, а Фернандо виявився ближче до кінця в результаті високого ступеня зносу його шин Medium на другому етапі гонки. Після чудової кваліфікації Естебан чисто стартував з п'ятої позиції, але втратив два місця на першому колі. Фернандо, що стартував десятим, був замкнений в битві колесо до колеса, але втримався на своєму місці. У проміжку між першим автомобілем безпеки обидва гонщики залишалися на сьомому і десятому місцях, перш ніж зробили зупинку для заміни шин: Фернандо - на 21-му колі, а Естебан - двома колами пізніше. Це був прямий, тактичний бій до кінця. Естебан залишався на своїх шинах до кінця, опустившись на дев'яте місце, а Фернандо довелося зупинитися на 61-му колі, щоб встановити Soft, на яких і приїхав до сімнадцятого місця, не набравши очок.

Естебан Окон, стартував 5-м, фінішував 9-м:

Естебан Окон, стартував 16-м, фінішував 13-м:

«Сьогодні була важка гонка. У нас є кілька речей, які потрібно переглянути, оскільки ми не були так само швидкі в гонці, як Ferrari або McLarens. Позитивним моментом є те, що в минулому році тут ми взагалі не набрали очок, а в цьому - пішли з двома. Це не ідеальний результат після багатообіцяючої кваліфікації, але ми приймемо це і перейдемо до наступної гонки. Нам потрібно ще попрацювати над темпом і обговорити деякі речі, які допоможуть нам поліпшити себе. Подивимося, як будуть йти справи в Монако. Добре, що ми повертаємося туди, причому їдемо з деякою мотивацією, щоб досягти кращого результату».

Фернандо Алонсо, стартував 10-м, фінішував 17-м:

Фернандо Алонсо, стартував 10-м, фінішував 17-м:

«Це не те місце, де ми б хотіли закінчити цю гонку, але я думаю, що вихідні в цілому були позитивними. Машини показали гарні результати, і ми, безумовно, рухаємося у вірному напрямку. У Португалії ми були швидкі, але не знали, чи було це специфічно для тієї траси, тому наш прогрес в ці вихідні показує, що ми знаходимося в гарному стані. Сьогодні у нас було кілька веселих боїв, і я насолоджувався гонкою, але врешті-решт ми просто не змогли втриматися на шинах Medium. Ми повинні були спробувати щось інше, але ця тактика не спрацювала. Ми знову їдемо в Монако і тепер трохи повеселимося там».

Марцін Будковські, виконуючий директор:

Марцін Будковські, виконуючий директор:

«Після дуже позитивної кваліфікації цей результат гонки це не те, на що ми сподівалися. Ми втратили кілька позицій на старті, дві для Естебана і одну для Фернандо. Ми були дуже віддані стратегії "одного вікна" і намагалися змусити її працювати. Проте, було досить складно дістатися до кінця на другому наборі шин, але Естебан зміг врятувати два очки після хоробрих останніх двох кіл. В кінці у Фернандо закінчилися шини, і він залишився без очок. Ми не набрали достатньо темпу, щоб боротися з Ferrari або McLaren в цій гонці, так що це дає нам можливість зосередитися і знайти подальші поліпшення. В цілому, однак, в цій гонці ми сподівалися на більше».