доступний фінансовий лізинг

5 % 7 % 9 %

Програма реалізується за підтримки Президента та Уряду України 1

Які умови для участі у програмі?

інфографіка

Критерії для участі підприємств у програмі:

1

Підприємство відноситься до суб’єктів малого, у тому числі мікропідприємництва та середнього підприємництва, та зареєстроване на території України (крім територій активних бойових дій та тимчасово окупованих російською федерацією територій, визначені законодавством).

2

Підприємство є юридичною особою, учасники (засновники) якого є фізичними або юридичними особами — резидентами України, у тому числі громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, та кінцеві бенефіціарні власники (контролери) якого є фізичними особами — резидентами України.

3

Підприємство сумарно з учасниками групи пов’язаних з ним контрагентів за останніх три календарних роки не отримував державної допомоги, що перевищує суму, еквівалентну 200 тис. євро, визначену за офіційним валютним курсом, установленим Національним банком, що діяв на останній день фінансового року.

4

Підприємство не підпадає під обмеження щодо надання державної підтримки, визначені статтею 13 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва».

Види діяльності підприємств

Вантажні авто

Всі види діяльності

Легкові автомобілі

  • Таксі 
  • Прокат автомобілів 
  • Охорона 
  • Перевезення продуктів харчування та напоїв

Також розгляньте:

Грантова програма ЕБРР
грантова програма від ЄБРР
компенсація - 10% від суми фінансування
Програма діє з травня 2024. Заявки приймаються вже зараз.

1 Учасником програми є ТОВ “УЛФ-ФІНАНС”. Ви можете отримати фінансування ТОВ “УЛФ-ФІНАНС” (Ліцензія НБУ на діяльність фінансової компанії з правом надання послуги – фінансовий лізинг з 16.02.2024) на комерційні автомобілі Renault по Програмі «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%», на наступних умовах: мінімальний аванс - 20% від вартості авто, термін фінансування - до 6 років, валюта фінансування - UAH. Індивідуальний графік платежів. Розмір відсоткової ставки залежить від типу підприємництва (мікро, мале або середнє). Одноразова комісія – 1,5% від суми фінансування. Фінансування здійснюється по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій та територій ведення бойових дій. Працюємо по всій Україні. Всі деталі за телефоном гарячої лінії +38 0 800 331 001.

 

2Показник річного доходу - Розмір річного доходу від господарської діяльності підприємства визначається в межах граничних розмірів, встановлених Господарським кодексом України, за останні 4 (чотири) звітні календарні квартали для підприємств, що подають квартальну звітність, або за останній звітний рік – для підприємств, що подають річну звітність. Розрахунок зазначеного показника здійснюється на підставі даних офіційної фінансової звітності за звітний період, що передує даті укладення договору фінансового лізингу.

 

3Фінансування сільськогосподарських товаровиробників; суб’єктів, що провадять діяльність у сфері переробної промисловості за всіма КВЕД Секції С Національного класифікатора України; відбудова зруйнованих внаслідок військової агресії основних засобів підприємств.