КАМПАНІЇ З ВІДКЛИКАННЯ

Наші кампанії з відкликання, які виконуються у дилерів Renault, мають на меті захистити вас шляхом вирішення певної технічної проблеми раніше, ніж вона з’явиться на вашому автомобілі.

Крок 1

Введіть свій ідентифікаційний номер (VIN), щоб перевірити, чи підпадає Ваш автомобіль під дію кампаній з відкликання.

Крок 2

Домовтесь про візит до свого дилера, який виконає перевірки і за необхідності замінить деталі, яких стосується кампанія з відкликання, безкоштовно та якнайшвидше.

Крок 3

В узгоджений час надайте Ваш автомобіль на сервіс для ремонту. У дилерському центрі якомога швидше попіклуються про Ваш транспортний засіб.

ВВЕДІТЬ ІДЕНТИФІКАЦЙНИЙ НОМЕР (VIN) ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Якщо Ваш транспортний засіб є предметом відкликання, Ви зможете зв’язатися зі своїм дилером.

НАШ ПРІОРИТЕТ: НАДІЙНІСТЬ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Ваші персональні дані збирає та обробляє AT "Рено Україна" (надалі іменується Renault), а також офіційні дилери Renault в Україні з метою обробки Вашого запиту, виконання вимог чинного законодавства України та можливості повідомлення вас про можливі ризики, пов’язані з продукцією.  Ваші дані також можуть передаватись компанії Renault s.a.s. та іншим організаціям, які обробляють персональні дані від імені Renault із зазначеною метою, без додаткового повідомлення Вас про таку передачу.

Відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних, ви маєте право отримати доступ до своїх персональних даних, подати запит про зміст персональних даних, що обробляються, на їх виправлення, видалення або на обмеження випадків, в яких дозволено їх використання, на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та інші права, передбачені чинним законодавством України про захист персональних даних. Ви можете ознайомитись із своїми правами та порядком обробки персональних даних за цим посиланням. https://www.renault.ua/personal-data.html

З  питань щодо обробки персональних даних необхідно звертатися за такими каналами: Телефон: 0 800 500 351, E-mail: relation.client@renault.com. У разі відсутності задовільної відповіді ви маєте можливість подати скаргу Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.