image

Комерційні автомобілі Renault

Автомобіль є невід’ємною частиною Вашої професійної діяльності? Фургон, вантажівка, трансформований автомобіль, мінівен, пасажирський мінібус... Відкрийте для себе наш модельний ряд комерційних автомобілів, розроблених для професіоналів, та оберіть той, який найкраще задовольнятиме Ваші робочі потреби.

MASTER
Новий EXPRESS фургон
DOKKER VAN
TRAFIC фургон
TRAFIC

Широкий вибір професійних автомобілів

Постачальники продуктів, власники магазинів, служби доставки... Ваш автомобіль відіграє важливу роль у веденні бізнесу? Наші комерційні автомобілі можуть бути адаптовані до вашої професійної діяльності. Вибір за вами!

 

Автомобілі, розроблені для задоволення потреб професіоналів

Зовнішній дизайн, якісне оздоблення салону, індивідуальні трансформації, додаткові опції та  аксесуари... Наші професійні автомобілі розроблені для того, щоб повністю відповідати потребам вашої галузі. Оберіть комфортний професійний автомобіль, що здатний адаптуватися до ваших потреб і полегшити вам робочі будні.

 

Оцініть інновації модельного ряду комерційних автомобілів Renault

Комерційні чи електричні автомобілі... Навіщо обирати? Компанія Renault зробила інновації своїм головним пріоритетом, а також зосередилася на розширенні та урізноманітненні модельного ряду професійних автомобілів. Дізнайтеся більше про наші два комерційні автомобілі, доступні у версіях Z.E., та оберіть відповідальне та екологічне водіння.