Renault отримала дві нагороди на 37-му Міжнародному Автомобільному Фестивалі

Renault 5 Prototype визнаний «Найгарнішим концепт-каром 2022», він отримав понад 70% голосів.

Renault отримала дві нагороди на 37-му Міжнародному Автомобільному Фестивалі

  • Renault 5 Prototype вже полонить серця клієнтів напередодні відродження легендарної моделі на 2024 рік.
  • Концепт-кар Renault SUITE N°4, створений разом із французьким дизайнером Матьє Леанером, отримав «Спеціальний приз» від журі конкурсу.

Цього року на Міжнародному автомобільному фестивалі відбулася традиційна церемонія Гран-прі. 3 грудня 2021 року 12 членів журі, які представляють такі сфери, як автомобільна промисловість, ЗМІ, архітектура та ювелірне мистецтво, зібралися в Парижі, щоб познайомитися з найкращими творчими та новаторськими проектами року та визначити переможців у 14 категоріях.

Особливої уваги заслужили два концепти Renault. Renault 5 Prototype – нова інтерпретація легендарного автомобіля, який цього року відзначає своє 50-річчя, – був визнаний широкою публікою «Найгарнішим концепт-каром 2022». У свою чергу концепт-кар Renault SUITE N°4, створений спеціально до 60-річчя 4L, отримав «Спеціальний приз» від журі конкурсу.

«Ми дуже пишаємось цими двома нагородами, — сказав Жиль Відаль, директор з дизайну Renault. — Вони підтверджують досягнення дизайн-команд Renault, які старанно працюють над впровадженням стилістики Nouvelle Vague («Нова хвиля»).

Renault 5 Prototype — найгарніший концепт-кар

У 2022 році організатори Міжнародного автомобільного фестивалю вперше залучили до номінацій нагороду за найгарніший концепт-кар. Понад те, вперше переможця обирали лище автолюбителі. З 2 грудня 2021 року по 16 січня 2022 року пройшло онлайн-голосування, де вони обирали переможців з 10 моделей, що пройшли попередній вибір. Завдяки привабливому неофутуристичному дизайну Renault 5 Prototype отримав титул Plus Beau Concept Car de l’Année 2022 (Найгарніший концепт-кар 2022 року). Йому віддали перевагу понад 70% тих, хто проголосував.

Renault 5 Prototype демонструє прагнення Renault створювати доступні електромобілі. Це компактний міський автомобіль з невимовним шармом, який продовжує традиції культової моделі Renault минулого у сучасному електричному виконанні.

«Ця нагорода вкотре підтверджує, що Renault 5 є культовою моделлю минулого та сьогодення та залишиться їй у майбутньому. Ми щасливі, що прототип отримав теплий прийом і преси, і широкої публіки. Серійну модель на основі цього концепту автомобіля ми плануємо представити вже в 2024 році», - додав Жиль Відаль.

Спеціальний приз для Renault Suite N°4

Серед 14 номінацій журі фестивалю також традиційно присуджує «Спеціальний приз» автомобілю, людині або компанії, які заслуговують на особливої уваги.

Цього року титул Mention Spéciale ("Спеціальний приз") був відзначений концепт-кар Renault SUITE N°4, створений Renault і французьким дизайнером Матьє Леаннером на честь 60-річчя моделі Renault 4.

Renault SUITE N ° 4 - це оригінальний концепт-кар, що втілює ідею пересувного готельного номера. Він повторює габарити та риси свого попередника, проте має власний неповторний стиль. Його дизайн навіяний ідеями зі світу архітектури і нагадує просторий номер готелю: замість задньої частини та кришки багажника стоять прозорі вікна з полікарбонату, а кузов здається виконаним із бетону завдяки особливому фінішному покриттю. Решітка радіатора виготовлена з полірованого алюмінію та підкреслює плавні лінії автомобіля.