Зовнішній вигляд TRAFIC Combi

RENAULT TRAFIC

Енергія та динамічність — у всій красі!

Модель недоступна для замовлення в Україні

Розгляньте альтернативи наразі доступні в Україні

дизайн Renault TRAFIC

TRAFIC ЗАРЯДЖАЄ ВАШІ БУДНІ!

Потужний і динамічний дизайн нового Renault TRAFIC підкорює з першого погляду. Виразні елементи екстер’єру, підкреслені атлетичні грані, впевнений погляд С-подібних LED ходових вогнів, фари Full LED — це ваш аргумент щоденному виклику доріг!

комфорт і модульне компонування

Задовольнить навіть найбільш вибагливих!

Зовнішній вигляд TRAFIC Combi

У МІСТІ

Модульний салон і внутрішній простір адаптуються до ваших професійних і особистих прагнень. Отримайте 90 л. додаткового внутрішнього об’єму за рахунок ніш та багатофункціональності елементів оздоблення та почувайтеся справді вільно!

Зовнішній вигляд TRAFIC Combi

… ЧИ В ПОДОРОЖІ

Renault Trafic пасажирський розрахований для комфортного розміщення до 9 осіб, навіть за умов довгих поїздок. Приємна і якісна на дотик та вигляд оббивка, відкидні та складні задні сидіння, просторий багажник та вантажопідйомність до 1034 кг. Більше вам нема про що хвилюватись!

оснащення

Інновації, які справді полегшують життя

Зовнішній вигляд TRAFIC Combi

ДЛЯ РОБОТИ

Перетворіть свої поїздки на відпочинок разом з найсучаснішим оснащенням нового TRAFIC. Безпеці підчас водіння сприяє зручна посадка водія, гарна оглядовість, асферичні подвійні зовнішні дзеркала, датчики паркування та камера заднього огляду.

Зовнішній вигляд TRAFIC Combi

… ЧИ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Форсуйте будь-які дороги! Збільшений кліренс, заводський сталевий захист двигуна, система оптимізації зчеплення коліс Extended Grip, електронний контроль курсової стійкості — до ваших потреб. Лише ви вирішуєте, який маршрут буде сьогодні!