image

Корпоративним клієнтам

Ви представник малого/середнього бізнесу або великих українських/міжнародних компаній та державних структур? Ми допоможемо Вам у виборі транспортного засобу та оптимального способу його придбання!

Бренд Renault — лідер з продажів корпоративним клієнтам в Україні за підсумками 2015-2021*

Сьомий рік поспіль компанія Renault в Україні впевнено утримує свій успіх на ринку завдяки гнучкому підходу в управлінні бізнесом, високій якості продуктів Renault та професійній дилерській мережі.

 

За результатами** 10 місяців 2021 року бренд Renault:

 

  • №1 в сегменті продажів юридичним особам (з часткою ринку більше 23%, близько 8 000 реалізованих а/м в Україні).

 

  • №1 в сегменті комерційних автомобілів (з часткою ринку 24%).

 

  • №1 на ринку легкових і комерційних автомобілів (з часткою ринку 13.8%, більше ніж 13 000 реалізованих а/м в Україні).

 

  • Кросовер Renault Duster та легкові автомобілі Renault Logan/Sandero увійшли в ТОП-10 найпопулярніших моделей на ринку нових автомобілей в Україні.

 

 

Такі результати були досягнуті завдяки довірі, яку нам висловили як приватні, так і корпоративні клієнти.

 

Наша місія — створення конкурентоспроможної пропозиції на ринку корпоративних продажів, максимально адаптованої до побажань наших клієнтів — юридичних осіб будь-якої форми власності (від представників малого і середнього бізнесу до великих українських і міжнародних компаній, а також лізингових компаній і державних структур).

 

Задоволення потреб корпоративних клієнтів — це наше покликання. Постійне удосконалення якості, підвищення компетентності, увага і турбота про клієнта — пріоритети нашої роботи.

 

*Дані Аuto-Consulting за 2015- 10м 2021 рр.

**Дані за 10м 2021р 

наші пасажирські та комерційних автомобілі

Підберіть ідеальний автомобіль для своєї справи

Легкові автомобілі

Вас очікує лише краще, адже висококваліфіковані співробітники дилерської мережі порадять вам те, що відповідатиме потребам вашого бізнесу. Дізнайтеся про широкий модельний ряд автомобілів Renault.

Комерційні автомобілі

Додайте співробітникам спокою, ефективності та комфорту. Наші комерційні автомобілі мають багато місця для вантажу, але при цьому зберігають якості пасажирських машин, на яких базуються.

Широкий вибір

Ваш бізнес потребує чогось особливого? Обирайте з широкого ряду наших комерційних автомобілів. Renault DOKKER, Renault TRAFIC та Renault MASTER доступні в сотнях версій.

Трансформації автомобілів, які ми пропонуємо

Разом з нашими сертифікованими конструкторами кузова ми пропонуємо трансформовані автомобілі, що ідеально підійдуть вашому бізнесу.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Компанія «Рено Україна», офіційне представництво Renault S.A.S. в Україні, знаходиться в м. Київ. Щодо питань придбання автомобілів на спеціальних умовах звертайтеся до відділу корпоративних продажів:

Тел.: +38 (067) 4137017;

Е-mail:fleet.ua@renault.com