програма "Людина понад усе”

human first program

підвищення безпеки всіх учасників дорожнього руху

 

Обмін даними, краш-тести, повномасштабні випробування - Renault прагне зменшити кількість і тяжкість аварій.

Програма "human first program" розроблена спільно з дослідниками, експертами та пожежниками з єдиною метою: щодня підвищувати безпеку кожного з учасників дорожнього руху.

{wording.youtubeCookieError}

до

32

передових систем допомоги водієві більше

більше

60

функцій безпеки

більше

2 000

патентиів з безпекиз 1969

більше

5 000

пожежників пройшли підготовкуу 17 країнах

в безпеці, найсучасніших транспортних засобах

За 50 років компанія Renault допомогла зменшити в 5 разів кількість жертв на дорогах. Щоб постійно підвищувати безпеку кожного, експерти LAB (Лабораторії аварій та біомеханіки) та 600 інженерів і техніків невпинно впроваджують інновації. Загалом було отримано понад 2 000 патентів та розроблено низку передових технологічних рішень, таких як Fireman Access та SD Switch.

adas - automotive safety - Renault

передові системи допомоги водієві (ADAS)

Передові системи допомоги водієві (ADAS) - це інтелектуальні системи, які покладаються на передові технології (радари, камери, штучний інтелект тощо), щоб допомагати водіям під час їхніх поїздок.

І все ж 67% водіїв не користуються системами допомоги водієві, якщо вони не активуються автоматично (дослідження SSHRC 2019 року)*. Renault працює над тим, щоб змінити цю тенденцію.

 

*попередження про виїзд зі смуги руху, система допомоги утримання в смузі руху, інтелектуальний адаптивний круїз-контроль, круїз-контроль/обмежувач швидкості

restraint systems - automotive safety - Renault

утримуючі системи

Лише 25% дітей пристебнуті правильно (10% не пристебнуті взагалі)*: саме тому Renault оснащує свої автомобілі інноваційними утримуючими системами для підвищення безпеки пасажирів.

 

*натуралістичні дослідження/європейські проекти/Бельгійське дослідження IBSR

мобільність та безпека майбутнього

the future of safety at Renault

H1st vision

H1st vision - це те, як ми бачимо безпечну мобільність майбутнього, втілюючи дослідження та розробки програми Renault "Людина понад усе".

 

Це спільний концепт-кар за участю всіх 12 компаній екосистеми Software République, який демонструє наше бачення майбутньої мобільності з технологіями, покликаними підвищити безпеку всіх учасників дорожнього руху.

© Renault 2017 - 2023