Geely Holding Group та Renault Group підписали угоду про співпрацю у південній Кореї

Zhejiang Geely Holding Group та Renault Group підписали угоду про співпрацю для запуску нової модельної лінійки на ринку Південної Кореї. Renault-Samsung Motors (RSM) випускатиме в Пусані автомобілі з гібридно-електричними силовими установками та двигунами внутрішнього згоряння для місцевого ринку та на експорт. Geely Group стане стратегічним партнером RSM, у тому числі надасть ліцензії на технології, що використовуються у платформі та силових установках Групи.

Geely Holding Group та Renault Group підписали угоду про співпрацю у південній Кореї

Ханчжоу (Китай) та Булонь-Бійанкур (Франція) – Renault Group та Geely Holding Group (Geely Group), найбільша приватна автомобільна група Китаю, підписали угоду про співпрацю. Вона передбачає виведення на ринок Південної Кореї економічних автомобілів із гібридними силовими установками та двигунами внутрішнього згоряння, а також їх подальший експорт. Очікується, що випуск нових автомобілів на заводі Renault-Samsung у південнокорейському Пусані розпочнеться у 2024 році.

Ця співпраця є новим кроком двох автомобільних груп до виробництва моделей з низькими викидами та посилення позиції на азіатських ринках гібридних автомобілів. Це один із етапів стратегічного плану «Ренолюція» (Renaulution), який передбачає модернізацію бренду RSM та його продуктової лінійки за рахунок передових технологій, інженерних розробок та послуг, а також взаємодії із сильними місцевими партнерами.

У нових моделях використовуватиметься компактна модульна архітектура (CMA) світового рівня, розроблена науково-дослідним центром Geely у Швеції, а також сучасні гібридні силові установки Geely Group. Renault та RSM будуть відповідати за дизайн нових моделей та обслуговування клієнтів, а також нададуть доступ до своїх передових технологій, затребуваних на місцевих ринках.

У нових автомобілях південнокорейські клієнти зможуть оцінити преміальні налаштування та актуальні рішення, що допоможе зміцнити репутацію RSM на автомобільному ринку як постачальника послуг високої якості. RSM планує організувати продажі на ринку Південної Кореї з наступним виходом на експорт.

Ерік Лі, голова Geely Holding Group: «За плечима Geely ціла низка взаємовигідних партнерств, орієнтованих на розвиток технологій, обмін досвідом та ідеями, кінцевою метою яких є створення більш якісних та екологічних продуктів. Ми раді, що зможемо співпрацювати з Renault та завдяки досягненням двох брендів реалізовувати нові синергії на користь кінцевих користувачів».

Лука де Мео, генеральний директор Renault Group: «Ми дуже задоволені початком інноваційного партнерства з Geely Group, яка досягла вражаючих успіхів у автомобільній галузі. В рамках цього проекту Geely Holding та Renault Group підготують ґрунт для ефективного розвитку компанії RSM та промисловості Південної Кореї в цілому».

CMA

Компактна модульна архітектура (CMA) була розроблена у Міжнародному центрі автомобільних технологій Geely Holding (CEVT) у Гетебурзі, що підтверджує взаємовигідну взаємодію між Китаєм та Європою у сфері автомобільних рішень. CMA спочатку замислювалася як дуже гнучка платформа, що допускає застосування традиційних двигунів внутрішнього згоряння, «м'яких» і гібридів, що заряджаються, і повністю електричних силових установок. На її основі Geely Auto, Volvo, Lynk&Co та Polestar можуть розробляти власні моделі з унікальними характеристиками. На сьогоднішній день на базі CMA під різними брендами Geely Group було продано понад 1,3 млн автомобілів.

Renaulution

Триетапний стратегічний план «Ренолюція» (Renaulution), представлений Renault Group рік тому, допоможе збільшити загальну конкурентоспроможність бренду за рахунок більш ефективної діяльності, промислових переваг Групи у сфері електрообладнання, ширшого спектру послуг, що пропонуються в галузі обробки даних, мобільності та енергетики, а також застосування технологічних компетенцій Альянсу. Додаткова інформація:

Zhejiang Geely Holding Group

Zhejiang Geely Holding Group (Geely Holding) – це міжнародна автомобільна група, якій належить кілька відомих у всьому світі брендів. Її діяльність охоплює автомобільний ланцюжок поставок, дослідження та розробки, проектування та виробництво, продаж та обслуговування.

Компанія Geely Holding була заснована в 1986 році в місті Тайчжоу (китайська провінція Чжецзян) Еріком Лі, який сьогодні обіймає посаду голови. У 1997 році було відкрито власний автомобільний напрямок. Сьогодні головний офіс компанії знаходиться у Ханчжоу (Китай). Geely Holding належать кілька брендів, включаючи Geely Auto, Lynk & Co, ZEEKR, Geometry, Volvo Cars, Polestar, Lotus, London Electric Vehicle Company, Farizon Auto та Cao Cao Mobility. У 2021 році продажі Geely Holding перевищили 2,2 млн автомобілів, у тому числі Volvo Cars – 698 693. Компанія Geely Auto Group, зареєстрована на біржі Гонконгу, звітувала про продаж 1 328 029 автомобілів.

У Geely Holding працює понад 120 000 людей у всьому світі, і останні десять років компанія входить до списку Fortune Global 500.

Renault Group

Renault Group знаходиться в авангарді інноваційної мобільності, що сьогодні змінюється зсередини. Завдяки альянсу з Nissan та Mitsubishi Motors та власній унікальнійї експертизі в галузі електрифікації Renault Group, до якої входять 5 брендів-партнерів (Renault, Dacia, LADA, Alpine та Mobilize), пропонує своїм клієнтам стійкі та інноваційні рішення у галузі мобільності. Компанія веде діяльність більш ніж у 130 країнах, у ній працює понад 170 000 осіб, а у 2020 році її продажі склали 2,9 млн автомобілів. Renault Group готова до боротьби на ринку та має намір здійснити амбітну трансформацію, яка принесе велику користь. В її основі лежить розробка нових технологій та послуг, а також нова лінійка ще більш конкурентоспроможних, збалансованих та електрифікованих автомобілів. Група усвідомлює екологічні проблеми сучасного світу та до 2040 року має намір досягти вуглецевої нейтральності в Європі.