Акція на аксесуари Renault для активного способу життя

З 14 лютого до 31 березня 2022 року компанія Renault в Україні запускає сервісну акцію «Транспортування»

Alt Image C29

Купуй аксесуари вигідно

В рамках акції  клієнтам пропонується:

 

- придбати аксесуари з нижче наведених товарних груп з вигодою¹ до 25%;

 

- прийняти участь в розіграші призу: Автомобільної кавоварки RENAULT “Handpresso”. Термін та умови проведення розіграшу наведені в Офіційних правилах Акції

Оригінальні аксесуари Renault надають автомобілю індивідуальності

Оригінальні аксесуари Renault надають автомобілю індивідуальності та виокремлюють його з-поміж інших. Розроблені спеціально для кожної моделі, аксесуари створені та протестовані інженерами Renault, тому цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля.

Автомобіль – ваш надійний помічник в цьому

Ведете активний спосіб життя або працюєте на себе, і автомобіль – ваш надійний помічник в цьому? Візьміть із собою все, що вам потрібно, та подорожуйте або працюйте з легкістю! Завдяки спеціальній пропозиції від компанії Renault в Україні є можливість придбати необхідні оригінальні аксесуари зі знижкою* до 25% серед таких товарних груп:

  • Багажники на дах автомобіля
  • Багажники для лиж
  • Багажні бокси
  • Фаркопи
  • Багажні дуги на дах автомобіля
  • Підніжки
  • Сітки багажника
  • Багажники для велосипедів

Хто краще, ніж Renault подбає про Ваш Renault.

Тільки в офіційній дилерській мережі Renault професійні майстри допоможуть підібрати, встановити аксесуари зі збереженням гарантії на автомобіль та надати гарантію на продукцію та її встановлення. Використання оригінальних аксесуарів – це гарантія якості та надійності.

Запрошуємо всіх клієнтів Renault до офіційних сервісних центрів, перелік та контактну інформацію щодо яких можна дізнатися за посиланням

Детальнішу інформацію можна також отримати за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351. Дзвінки приймаються: пн-пт 08.00-20.00, сб-нд 09.00-19.00, e-mail: relation.client@renault.com.

Alt Image C29

Про особистий кабінет MY RENAULT

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду Renault зареєструватися в My Renault на офіційному сайті компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

 

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови сервісного обслуговування в рамках акційних пропозицій. Власники Renault за допомогою сервісу My Renault отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

·         отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;

·         економити при використанні акційних пропозицій;

·         дізнаватися про новини бренда;

·         завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;

·         отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;

·         висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;

·         ефективно планувати події по автомобілю.

 

Хто краще, ніж Renault  подбає про Ваш Renault.

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням https://www.renault.ua/accessories-shop.html, обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua.  Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в обраного дилера. Акція діє з 14.02.2022 до 31.03.2022 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Детально про умови та місце проведення Акції дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.

**Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у “My Renault” www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 3 000 грн с ПДВ  протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено після закінчення Акції  - тобто після 31 березня 2022 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua.