грантова програма від ЄБРР (почне діяти у травні 2024 року)

ОТРИМАЙТЕ ГРАНТ У РОЗМІРІ 10% ВІД ЄБРР

Компенсація – 10% від суми фінансування на придбання вантажних автомобілів для юридичних осіб*

Хто може подати заявку на фінансування?

Індивідуальні підприємці, підприємства малого та середнього бізнесу**

з кількістю працівників менше ніж 250 осіб та з річним обігом менше ніж 50 млн євро, валюта річного балансу: еквівалент не більше 43 млн євро;

місцем реєстрації та основним місцем проведення господарської діяльності яких є Україна

не менш як 51% статутного капіталу яких є приватною власністю;

які не включені ЄБРР до списку фізичних та юридичних осіб, котрі не мають права бути стороною контракту, що фінансується ЄБРР

кількість легкових автомобілів, що перебувають у власності / надані в лізинг клієнту, не повинна перевищувати кількість праців- ників відповідного клієнта.

Пропонуємо вам наступні моделі

express-van

Express фургон

залишити заявку

Умови фінансування

10%

складає грантова допомога від суми фінансування***

Валюта

фінансування можливе в гривні або з прив’язкою до курсу долара/євро

від 3-х років

період діяльності компанії

50 000 євро

максимальна сума фінансування на один вантажний автомобіль

75 000 євро

максимальна вартість вантажного автомобіля

Максимальна сума фінансування: еквівалент 500 000 євро на одне підприємство або групу підприємств (якщо сумарні значення критеріїв відповідають вимогам кредитної лінії EU4Business-EBRD).

Як це працює?

 • 1

  Виберіть марку та модель авто

 • 2

  Зверніться до співробітника автосалону чи лізингової компанії для отримання консультації, комерційної пропозиції та переліку документів для прийняття рішення щодо угоди.

 • 3

  Укладіть лізингову угоду

 • 4

  Отримайте грантову допомогу. Грант, що надається Європейським Союзом, Вам виплатить ТОВ «ОТП Лізинг» в гривневому еквіваленті.

Практичний приклад

1

Компанія придбає в лізинг новий вантажний автомобіль з вартістю 1 800 000 грн.

2

Затверджені умови фінансування: сума авансу 30%, сума фінансування 70%

3

Після постачання автомобіля формується його остаточна вартість в гривнях (за поточним комерційним курсом валюти, зазначеної в договорі купівлі-продажу) та сума фінансування за лізинговим договором в гривні.

4

Після успішного проходження перевірки проєкту, протягом трьох місяців компанія отримує грант. Фіксована сума гранту в євро перераховується в гривню за поточним комерційним курсом та сплачується на рахунок компанії в гривні).****

Приклад на цифрах

1 890 000 грн.

вартість автомобіля включає реєстраційні платежі

1 323 000 грн.

сума фінансування

132 300 грн.

Грантова допомога –  3 220, 5 Євро (Курс евро 41,0812 на 18.07.2023)

Питання та відповіді

Також розгляньте:

Грантова програма ЕБРР
урядова програма
доступний фінансовий лізинг 5% 7% 9%

* Програма розпочне діяти після підписання відповідної угоди між Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та ТОВ «ОТП Лізинг». У квітні 2024 р. відкрито прийом заявок для участі у програмі.

Грантова допомога надається Європейським банком з реконструкції та розвитку, який ухвалює рішення про її надання в кожному конкретному випадку за результатами перевірки документів клієнта та після укладання договору фінансового лізингу. Замовником реклами є ТОВ «ОТП Лізинг». Ліцензія ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» на здійснення діяльності з надання фінансових послуг №1954 від 23.05.2017 року. Детальна інформація на сайті www.otpleasing.com.ua. Зверніться до «ОТП Лізинг» для розгляду варіантів фінансування.

 

**Діють обмеження щодо географії фінансування: компанії зареєстровані та здійснюють свою діяльність в наступних регіонах: Запоріжжя, Харків, Херсон, Миколаїв, Луганськ, Донецьк. Знаходяться в межах 50 км від зони бойових дій, морського узбережжя, кордонів з білорусією та росією.

 

*** Залежно від лімітів програми грант може становити 10% від суми фінансування. Просимо уточнювати цю інформацію у менеджерів ТОВ «ОТП Лізинг». Детальна інформація на сайті www.otpleasing.com.ua.

 

**** Грантова допомога становить 10% від суми фінансування та фіксується в євро за курсом Національного Банку України на дату підписання договору фінансового лізингу (при цьому сума гранту не може перевищувати 10% вартості автомобіля без урахування ПДВ).