17 травня відбулося офіційне відкриття «Галич-Моторс» - нового дилерського центру Renault у Львові. Дилерський центр «Галич-Моторс» став не тільки другим офіційним дилером Renault у Львові, а й другим дилерським центром, виконаним в новій концепції дизайну Renault Store.

«Галич-Моторс» - автосалон з експозицією модельного ряду Renault, а також сертифікованою сервісною станцією з 9 постами (6 підйомників, 1 розв'язний стенд, 2 поста електриків). Потужності станції будуть забезпечувати підтримку та якісне технічне обслуговування, щоб клієнти максимально комфортно експлуатували придбані автомобілі Renault.

Під час офіційного відкриття відбулася прес-конференція, на якій обговорювалися шляхи розвитку Renault в Україні та Львівькій області, а також відзначили перспективність та важливість партнерства компанії «Рено Україна» та «Галич-Моторс».

Франсуа Маріотт, генеральний директор компанії Renault в Україні, підкреслив можливості розвитку бренду Renault в Україні:

«Україна - така ж велика країна, як і Франція з населенням понад 40 млн. чоловік. Країна вийшла з стадії серйозної кризи і рухається до нормалізації та забезпечення добробуту. Тому автомобільний ринок буде рости і в найближчі роки має великий потенціал для розвитку бренда», - зазначив Франсуа Маріотт.

Утримання лідерських позицій Renault протягом 3-х років* і потенціал розвитку ринку нових автомобілів сприяють розширенню покриття бренда. Щоб задовольнити попит на автомобілі Renault в великих містах потрібно мати кілька офіційних дилерів.

«Відкриття ще одного дилера у Львівській області пов'язано з позитивним для ведення бізнесу кліматом. Цей регіон займає перше місце в рейтингу інвестиційної привабливості, а також є одним з п'яти регіонів України, який вже кілька років поспіль демонструє позитивну динаміку з продажу нових автомобілів», - зазначила Ірина Гон, директор департаменту продажів і розвитку дилерської мережі Renault.

«Галич-Моторс» побудований в повній відповідності з новою концепцією дизайну і організації дилерського центру - Renault Store.

Renault Store - це сучасна вітрина марки та її новинок. Ефективне зонування площі автосалону допомагає клієнтам швидко і комфортно орієнтуватися по салону, підкреслюючи продукти, звертаючи увагу на послуги центру, сервіс, аксесуари.

«Сьогодні ми урочисто відкриваємо двері Галич-Моторс. Це абсолютно новий формат дилерського автоцентру згідно всіх корпоративних стандартів бренда. Наша команда - це 27 осіб, натхнених до ефективної роботи», - підкреслив Ростислав Конопацький, директор «Галич-Моторс».

Renault Store робить шлях клієнта в дилерському центрі легким і зрозумілим: чітко позначені зони продажу, сервісу, аксесуарів, зонування експозиції гами автомобілів, фінансових послуг.

 

Відповідаючи на еволюцію очікувань клієнта, Renault Store створює безперервний цикл, який проходить від знайомства з клієнтом через інтернет, до персонального контакту в дилерському центрі. Renault Store пропонує нову концепцію дилерського центру, яка дозволить нашим клієнтам відчути «Пристрасть до життя» разом з Renault.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО RENAULT STORE У ЛЬВОВІ!

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.