Компанія Renault в Україні оголошує про розіграш подорожі на один з етапів гран-прі Formula-1 серед покупців «Автомобіля року 2017» Megane хетчбек.

Вже анонсовано календар на 69-й сезон Formula-1 в 2018 році. У зв'язку з цим компанія Renault в Україні оголошує про запуск акції «Відчуй драйв «Formula-1» разом з Renault».

Всі клієнти, які придбають титулований хетчбек Renault Megane в період акції, а саме з 1 листопада по 31 грудня 2017 року, стануть претендентами на перемогу в розіграші подорожі на один з етапів гран-прі Formula-1 сезону 2018 року в Європі (на 2 персони).

Renault Megane створений в рамках нової стратегії дизайну бренду Renault. Йому характерні спортивні та збалансовані пропорції, широка колісна база і укорочений передній звис, які надають динамічності на дорозі.

Цей автомобіль втілює hightech риси в дизайні і технологіях, які дарують унікальну можливість налаштовувати автомобіль під свій стиль та настрій.

Також Renault Megane пропонує лінійку двигунів на будь-який смак:

•      дизельний двигун об'ємом 1,5 л і потужністю 110 к.с. з низькою витратою палива (4,4 л/100 км), який гарантує мінімально можливі забруднення навколишнього середовища;

•      бензиновий турбодвигун об'ємом 1,2 л забезпечує продуктивність, подібну 2-х літровому атмосферному двигуну: 130 к.с., 205 Н/м при 2000 оборотів.

Управляти потужністю під капотом Megane допоможе коробка передач EDC - автоматична 6-ти або 7-ступінчаста коробка передач подвійного зчеплення, яка забезпечує комфорт автоматичної коробки та швидкість реакції механіки. Завдяки EDC реакція двигуна швидка і без ривків.

А тепер щасливий володар маневреного хетчбека Megane отримає унікальну можливість стати глядачем одного з етапів Гран-прі 69-го сезону «Formula-1», які будуть проходити в Європі. Крім 2-х квитків на масштабну подію серед любителів автоспорту, приз включає в себе оплату авіаквитків та проживання в готелі (класу не нижче трьох зірок).

Розіграш буде проводитися за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/). Ім'я переможця буде опубліковано згідно з умовами акції, на сайті http://www.renault.ua/  та на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах до 18 січня 2018 року.

З 2015 року бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Finance і кваліфікованій дилерській мережі.

З офіційними правилами акції ви можете ознайомитися за посиланням: 

ВІДЧУЙ ДРАЙВ «FORMULA-1» РАЗОМ З RENAULT

Компания Renault в Украине объявляет о розыгрыше путешествия на один из этапов гран-при Formula-1 среди покупателей «Автомобиля года 2017» Megane хетчебэк.

Уже анонсирован календарь на 69-й сезон Formula-1 в 2018 году. В связи с этим компания Renault в Украине объявляет о запуске акции «Почувствуй драйв «Formula-1» вместе с Renault».

Все клиенты, которые приобретут титулованный хетчебэк Renault Megane в период акции, а именно с 1 ноября по 31 декабря 2017 года, станут претендентами на победу в розыгрыше путешествия на один из этапов гран-при Formula-1 сезона 2018 г. в Европе (на 2 персоны).

Renault Megane создан в рамках новой стратегии дизайна бренда Renault. Ему характерны спортивные и сбалансированные пропорции, широкая колесная база и укороченный передний свес, которые придают динамичности на дороге.

Этот автомобиль воплощает hightech черты в дизайне и технологиях, которые дарят уникальную возможность настраивать автомобиль под свой стиль и настроение.

Также Renault Megane предлагает линейку двигателей на любой вкус:

· дизельный двигатель объемом 1,5 л и мощностью 110 л.с. с низким расходом топлива (4,4 л/100 км), который гарантирует минимально возможные загрязнения окружающей среды;

· бензиновый турбодвигатель объемом 1,2 л обеспечивает производительность, подобную 2-х литровому атмосферному двигателю: 130 л.с., 205 Н/м при 2000 оборотов.

Управлять мощью под капотом Megane поможет коробка передач EDC - автоматическая 6-ти или 7-ступенчатая коробка передач двойного сцепления, которая обеспечивает комфорт автоматической коробки и быстроту реакции механики. Благодаря EDC реакция двигателя быстрая и без рывков.

А теперь счастливый обладатель маневренного хетчебэка Megane получит уникальную возможность стать зрителем одного из этапов Гран-при 69-го сезона «Formula-1», которые будут проходить в Европе. Кроме 2-х билетов на масштабное событие среди любителей автоспорта, приз включает в себя оплату авиабилетов и проживания в гостинице (класса не ниже трех звезд).

Розыгрыш будет проводиться с помощью сервиса генерации случайных чисел (https://www.random.org/). Имя победителя будет опубликовано согласно условиям акции, на сайте http://www.renault.ua/ и на официальных страницах Renault в Украине в социальных сетях до 18 января 2018 года.

С 2015 года бренд RENAULT занимает 1-ое место на автомобильном рынке Украины. Компания Renault в Украине занимает лидирующие позиции благодаря широкому модельному ряду, конкурентным ценам, собственной программе кредитования Renault Finance и квалифицированной дилерской сети.

С официальными правилами акции вы можете ознакомиться по ссылке: