В рамках запуску бестселера серед кросоверів Renault Duster, продажі якого стартували в квітні цього року, компанія «Рено Україна» пропонує захоплюючу активацію з використанням технології штучного інтелекту «Твій персоналізований Duster та відпочинок».

З 3-го травня по 30-те червня 2018 року любителі інновацій та сучасних технологій можуть довірити вибір персоналізованого Duster та плану захоплюючої подорожі на ньому штучному інтелекту під назвою Дасті.

На основі уподобань користувача, які визначаються в процесі діалогу зі штучним інтелектом, Дасті сформує пропозицію по комплектації нового Renault Duster, яка найбільше підходить користувачеві, а також надасть корисні поради для подорожі. Це буде не тільки пропозиція найцікавіших локацій з урахуванням відповідей користувача, але і перелік місць для перекусу або обіду, формування музичного плейлиста в дорогу.

Також для активних любителів нових технологій компанія «Рено Україна» підготувала розіграш фірмових валіз Renault Sport, який триватиме до 30 червня 2018 року. Щоб після спілкування зі штучним інтелектом отримати не тільки корисну інформацію, а й якісну валізу для комфортної поїздки в Renault Duster, потрібно всього лише залишити свій e-mail і телефон, за яким можна буде повідомити результати розіграшу.

З офіційними правилами розіграшу можна ознайомитися тут: https://duster.renault.ua/rules/

Активація «Твій персоналізований Duster та відпочинок» доступна за посиланням: https://duster.renault.ua

Renault Duster - легендарний бестселер з відмінними позашляховими якостями. Цей кросовер впевнено справляється зі складними ділянками бездоріжжя, забезпечує комфортну поїздку в межах міста, а також привертає увагу своїм абсолютно новим дизайном та мужнім зовнішнім виглядом.

Познайомитися з новим Duster та протестувати його в реальних умовах можна в офіційній дилерській мережі Renault.

Новий Renault Duster. Нестримний. Надійний. Твій.

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.