Компанія Renault в Україні оголошує про результати розіграшу акції "Renault.Captureality", яка тривала з 4 липня по 1 серпня 2016 року.

2 серпня 2016 року в 12-00 в офісі АТ "Рено Україна" (м. Київ, вул. Гайдара 50) відбувся розіграш туристичного сертифікату на 50 000 грн., а також 5 валіз для подорожей. Розіграш проводився за допомогою сервісу підбору випадкових номерів http://www.random.org/.

Переможцями акції стали:

·  Туристичний сертифікат – Антоненко Ігор Валентинович

·  Валізи для подорожей:

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ

Якщо Учасник став Переможцем Акції, він повинен протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати оголошення Переможців, згідно п.3.4, надати Виконавцю документи\інформацію на електрону адресу  panno.renault2016@gmail.com, а саме:

· П.І.Б.

· скановану копію першої сторінки паспорта громадянина України; копія паспорта повинна бути чіткою та не містити ознаки обробки за допомогою графічного редактора;

· скановану копію Облікової картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер); копія повинна бути чіткою та не містити ознаки обробки за допомогою графічного редактора;

· заповнити адресу в форматі: населений пункт, вулиця, номер будинку і квартири, індекс;

· контактний (мобільний) номер телефону;

· посилання на власний профіль в соціальній мережі Facebook або Вконтакті або власну електрону пошту за допомогою яких він авторизувався в Акції.

Компанія Renault в Україні дякує всім учасникам та вітає переможців!