Бренд Renault в Європі вже 18 років поспіль є маркою №1 в сегменті комерційних автомобілів (до 3,5 т.*). В Україні потреба в надійних помічниках в бізнесі так само висока, як і в Європі. Саме тому, компанія Renault в Україні пропонує універсальний модельний ряд комерційних автомобілів, які призначені для різних цілей використання:
1. Renault Master - комерційний автомобіль, призначений для перевезення габаритних вантажів. Модель пропонується як у варіанті фургона, так і в модифікації шасі-кабіни. Дані версії використовуються для переобладнання в автомобілі спеціального призначення. Шасі Renault Master може слугувати базою для бортових, промтоварних або ізотермічних фургонів.
2. Renault Dokker Van - це вантажний компактвен, призначений для перевезення невеликих вантажів, що потребують закритого кузова. Модель поєднує в собі ідеальне співвідношення об'єму багажного відділення (від 3 300 л.), довжини навантаження (1,9 - 3,1 м.) та ціни.
3. Renault Dokker - це п'ятимісний пасажирський компактвен, який поєднує в собі функції комфортабельного легкового та міського комерційного автомобіля. Модель є ідеальним співвідношенням за ціною, якістю і простором.
4. Renault Trafic - це 9/8-місний мінівен, який ідеально підійде для перевезення невеликих делегацій, туристів, спортивних команд або подорожей з сім'єю та друзями. Отримати задоволення від щоденних або тривалих поїздок дозволять комфорт та інновації, про які подбали інженери Renault.

Компанія Renault в Україні запрошує на свій стенд (біля вхідної зони праворуч), де представлені автомобілі Renault. Вхід на виставку безкоштовний.

Купуючи комерційний автомобіль Renault, Ви отримуєте не просто автомобіль, а справжнього напарника для Вашого бізнесу.

 

Додаткова інформація про Renault в Україні
За результатами 5 місяців 2016 р. Renault займає 2-е місце на автомобільному ринку України (пасажирські і комерційні авто масою до 3,5 т.) з часткою 10,4%**. Модельний ряд Renault користується високим попитом на ринку корпоративних продажів, де згідно з результатами 5 місяців 2016 р. Renault посідає 1-ше місце з часткою ринку 12,4%**.

Таких результатів вдалося досягти завдяки вигідним ціновими пропозиціями на автомобілі, а також високій якості послуг в дилерській мережі Renault в Україні.

*Дані ACEA (Європейська Асоціація автовиробників) за 2015 рік.
**Дані Auto-Consulting за січень-травень 2016 року.