Motrio

лінійка запасних частин, які ідеально підходять водіям, що шукають якісні оригінальні деталі для доступного обслуговування власного авто.

{wording.youtubeCookieError}

Переваги Motrio

Motrio має досить суттєвих переваг, щоб задовольнити потреби найвибагливіших водіїв:
  • На запчастини Motrio поширюється гарантія виробника. Саме тому вам не доведеться платити двічі, якщо комплектуючі вийдуть з ладу.
  • Віддаючи перевагу оригінальним запасним частинам для авто, ви не припуститеся помилок при виборі потрібної деталі. Адже підбирати комплектуючі ви будете за допомогою офіційного каталогу.
  • Лише в каталогах запасних частин Motrio ви знайдете всі необхідні деталі для обслуговування власного авто, незалежно від його моделі.
  • Завдяки вибору оригінальних запчастин Вам не доведеться витрачати зайвий час на обслуговування та ремонт автомобіля, оскільки всі деталі ідеально стануть на свої місця та не потребуватимуть підгонки.


Обирайте надійні та доступні запчастини від світового бренду!

Alt Image C29

Моторні оливи

Моторні оливи Motrio— це всесезонні моторні оливи, призначені для експлуатації в бензинових і дизельних двигунах сучасних післягарантійних автомобілів і відповідають специфікаціям Renault.

 

Оливи розроблені на основі синтетичних технологій спеціально для двигунів з великим пробігом і для складних умов експлуатації (міський ритм руху, пробки, запилені та важкі дороги, екстремально холодний або жаркий клімат).

 

Переваги:

  • Оптимальний захист двигуна у різних режимах роботи.
  • Перевищує вимоги ACEA до чистоти та захисту двигуна.
  • Допомагає зменшити споживання оливи (VS з обмеженнями ACEA NOACK)
  • Сумісні із системами додаткової обробки вихлопних газів, включаючи бензинові та дизельні сажові фільтри (на підставі категорії ACEA C3 та C4).

Лінійка олив Motrio

Motrio Super

Motrio Extra

Motrio Premium

Motrio Premium

В'язкість

10W-40

5W-40

5W-30

5W-30

Фасування

5L, 208L

5L, 60L, 208L

5L, 60L, 208L

5L, 60L, 208L

Специфікація Renault

RN0700

RN0710

RN17

RN0720

Специфікація ACEA

ACEA A3/B4

ACEA A3/B4

ACEA C3

ACEA C4

 

Alt Image C29

Фільтри

У гамі фільтрів Motrio представлені фільтри оливи, повітряні, салонні й паливні фільтри (бензинові та дизельні).

 

Характеристики фільтрів Motrio — матеріал, щільність, пропускна здібність, площа та спосіб укладки фільтруючого елемента, геометричні розміри фільтра, будова клапану — відповідають всім вимогам, які компанія Renault пред’являє до своєї оригінальної продукції.

 

Встановлення фільтрів Motrio забезпечує ідеальні характеристики роботи двигуна, чисте повітря в салоні та оптимізує витрати на утримання вашого Renault.

Alt Image C29

Гальмівні колодки та диски

Розроблені спеціально для Renault, деталі гальм Motrio забезпечують якість гальмування, що надає необхідний рівень безпеки вашому авто і комфорту вашим переміщенням за будь-яких умов будь-якої пори року.

 

За якістю ці деталі перевершують запропоновані на ринку аналоги, а поміркована ціна дозволяє вчасно проводити необхідні заміни деталей та забезпечувати необхідний догляд за авто.

Підвіска

Підвіска

Інженерами Motrio розроблені деталі підвіски, які гарантують надійне зчеплення з дорогою та підвищену курсову стійкість авто. Також якісна робота підвіски впливає на ефективність гальмування, фокусування фар в темний час доби.

Свічки запалювання

Свічки запалювання

В асортименті Motrio є звичайні свічки запалювання і свічки запалювання зі збільшеним терміном служби (з електродом із тугоплавких матеріалів), а також свічки розжарювання для дизельних двигунів.

Щітки склоочисника

Щітки склоочисника

Щітки склоочисника Motrio мають спеціальний спойлер, що забезпечує відмінні притискні властивості. Так, чим з більшою швидкістю рухається авто, тим рівномірніше очищується скло.

Акумулятори

Акумулятори

В лінійці Motrio представлені акумулятори, які відповідають європейським стандартам якості.

 

Для кожної моделі авто спеціально розроблені акумулятори з характеристиками, які дозволяють отримати максимальну кількість циклів заряду (що гарантує довговічність). Також характеристики акумуляторів дають можливість підтримувати роботу всіх електричних навантажень на потрібному рівні в максимальному діапазоні температур.

 

Гарантія на акумулятори Motrio – 2 роки!

Комплекти зчеплення

Комплекти зчеплення

Комплекти зчеплення з лінійки Motrio повністю відповідають технологічним вимогам компанії Renault.

 

Так, зусилля на витискання знижене за рахунок спеціальної форми опорних пелюсток.

 

Кожух натискного диска має великі «вікна», що позитивно позначається на температурному режимі в умовах міського руху.

Механічні запчастини

Механічні запчастини

В комплект механічних запчастин входять: ремені ГРМ, радіатори, елементи вихлопних систем, навісне обладнання для двигунів, водяні насоси та багато іншого.

 

Лінійка таких запасних частин постійно розширюється, щоб ви завжди могли насолоджуватись злагодженою роботою всіх систем вашого авто.

корисні посилання

Додаткові послуги

Діагностика

сервісні послуги

Діагностика від Renault

дізнайтеся більше
Калькулятор ТО

корисні посилання

Калькулятор ТО

розрахувати вартість