Комплекти ременів ГРМ та додаткового обладнання

Комплекти ременів ГРМ та додаткового обладнання

{wording.youtubeCookieError}

Ремінь ГРМ

Необхідна умова коректної роботи двигуна, генератора, компресора та іншого додаткового обладнання на Вашому Renault – справний стан та своєчасна заміна ременів ГРМ та додаткового обладнання.

 

Виконання цих складних робіт на офіційному сервісі Renault  висококваліфікованими механіками та з використанням спеціального обладнання допоможе подовжити життя Вашому авто та зберегти оптимальні характеристики роботи двигуна.

Огляд та заміна ременів

Alt Image C29

Ремінь ГРМ

Ремінь ГРМ необхідний для нормальної роботи двигуна: він забезпечує синхронізацію руху клапана і поршня в циклі згоряння.

 

Ремінь передає обертальний рух блоку циліндрів на розподільний вал. В залежності від типу двигуна, існує два варіанти приводів ГРМ: пасовий та ланцюговий. Система з ременем використовується частіше, оскільки вона тиха і надійна.

 

Роботу ременя регулюють ролики. Натяжний ролик створює натяг ременя шляхом його обертання навколо шестерні. Обвідний ролик збільшує кут цього обертання.

Alt Image C29

Ремінь додаткового обладнання

Ремінь додобладнання надає руху генератору і, в залежності від комплектації автомобіля, насосу гідропідсилювача керма, компресору кондиціонера та іншому допоміжному обладнанню.

 

Потужність передається завдяки зчепленню ременя і шківа. Натяг прикладається натяжним роликом. У цій системі натяжний ролик в більшій мірі схильний до навантажень і зовнішнього забруднення, ніж ролик системи ГРМ.

 

Обвідний ролик має ту ж функцію, що і в системі ГРМ.

Alt Image C29

Супутні компоненти системи ГРМ

Водяний насос: прокачує охолоджуючу рідину крізь двигун. Залежно від пристрою автомобіля, приводиться в дію ременем ГРМ або ременем додобладнання.

 

Фільтруючий шків (шків допоміжного обладнання, демпферний шків): забезпечує передачу обертаючого моменту двигуна від колінчастого валу на сторону допоміжного обладнання.

Зокрема, він допомагає гасити вібрації, які можуть виникнути під час запуску або зупинки компресора кондиціонера.

 

Для деяких двигунів фільтруючі шківи та навіть водяні насоси є невід'ємною частиною технічного обслуговування.

 

Компанія Renault створила для таких випадків комплекти, куди входять, окрім ременя та роликів, відповідно, водяний насос або шків.

{wording.youtubeCookieError}

Питання та відповіді

корисні посилання

Додаткові послуги

Діагностика

сервісні послуги

Діагностика від Renault

дізнайтеся більше
Калькулятор ТО

корисні посилання

Калькулятор ТО

розрахувати вартість