Ремені ГРМ Value +

Забезпечують синхронізацію між розподільним валом і колінчастим валом, завдяки чому досягається точне співпадіння робочих тактів двигуна.

Ремінь ГРМ Value +

Ремінь ГРМ Value +

Забезпечує синхронізацію між розподільним валом і колінчастим валом, завдяки чому досягається точне співпадіння робочих тактів двигуна. Розроблені спеціально для автомобілів Renault, що означає точно підібрану довжину та ширину ременів, кількість ребер ременів, а також необхідні для заміни ролики та додаткові монтажні елементи.

Відповідно до регламенту технічного обслуговування автомобілів Renault заміну ременя ГРМ з роликами рекомендується проводити кожні 60-90 тис. км. пробігу. Під час заміни ременя ГРМ рекомендується також оглянути стан водяного насосу (помпи) та, за потреби, виконати також її заміну.

Несвоєчасна заміна ременя ГРМ може призвести до дуже серйозних поломок двигуна (невідворотні деформації елементів газорозподільного механізму), усунення яких дорого коштуватиме та займе багато часу.

Заміна ременя ГРМ небезпідставно вважається складною операцією, оскільки передбачає використання спеціальних інструментів та фіксаторів, а також потребує великого досвіду та знань механіка для правильного встановлення та налагоджування газорозподільчого механізму, тому таку операцію ліпше довірити професіональним механікам офіційного сервісу Renault.