Набори Value + для заміни моторної оливи

Спеціальна пропозиція для автомобілів Renault постгарантійного парку.

Набори Value + для заміни моторної оливи

Набори Value + для заміни моторної оливи

Своєчасна заміна моторної оливи сприяє безпроблемній та тривалій експлуатації вашого автомобіля. Заміну слід проводити кожні 10-15 тис. км. пробігу або 1 раз на рік (в залежності від того, що настане раніше), а при використанні автомобіля в складних умовах – інтервали скорочуються вдвічі.

Для власників постгарантійних автомобілів Renault була розроблена спеціальна пропозиція3набори Value+ для заміни моторної оливи, які дозволяють виконати найпопулярнішу сервісну операцію із додатковою вигодою – до 28%2.

До складу набору, входять:

• каністра оливи 5л із відповідним допуском RN;

• фільтр оливи VALUE+;

• шайба маслозливної пробки.

Всі складові запаковано в окрему коробку.

РЕКОМЕНДОВАНА РОЗДРІБНА ВАРТІСТЬ* НАБОРІВ

Комплект для заміни оливи бензинового двигуна

1 199 грн з ПДВ¹

Типи двигунів: K7M, K7J, K4M, K4J

Олива 10W-40 RN0700

Комплект для заміни оливи дизельного двигуна 1,5 л без сажового фільтра

1 599 грн з ПДВ¹

Тип двигуна: K9K

Олива 5W-40 RN0710

Комплект для заміни оливи дизельного двигуна 1,5 л із сажовим фільтром

1 799 грн з ПДВ¹

Тип двигуна: K9K

Олива 5W-30 RN0720

* У вартість комплектів не включено вартість робіт по заміні оливи.

¹ Вказані ціни є рекомендованими і можуть відрізнятися від остаточної ціни, що пропонується дилером Renault в Україні. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Вказані рекомендовані роздрібні ціни станом на 06.04.2023

² Зазначена вигода розрахована станом на 06.04.2023 на основі порівняння рекомендованої роздрібної вартості Комплектів Value+ для заміни оливи та сумарної рекомендованої роздрібної вартості відповідного набору оригінальних запчастин Renault (оригінальна олива Castrol допуску RN об’ємом 5л, оригінальний фільтр оливи та шайба).

3 Пропозиція діє на всій території України окрім тимчасово окупованої Російською Федерацією території України, статус, якої визначено ЗУ «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» № 1207-VII від 27.04.2014 року. Пропозиція доступна лише при наданні послуг по заміні моторної оливи у офіційних сервісних центрах Renault. Строк дії пропозиції обмежений наявністю у продажу спеціальних Наборів Value+ для заміни моторної оливи.