Наші позашляховики й кросовери

Renault Koleos extérieur

Автомобілі, готові до незвіданих доріг

Сучасний і вишуканий дизайн, високотехнологічне оснащення та передові інновації... Абсолютно новий гібридний позашляховик Renault Arkana, міський кросовер Renault Captur, усепрохідний позашляховик Renault Koleos та компактний позашляховик Renault Kadjar — з нашими автомобілями ви можете вирушати в будь-яку подорож!

 

Порівняйте детальну інформацію про ці автомобілі й виберіть автомобіль, який підходить саме вам. 

Дізнайтеся більше про модельний ряд позашляховиків і кросоверів

Renault Sandero Stepway

Renault SANDERO Stepway

Нестримну вдачу та жагу до пригод Sandero Stepway демонструють деталі екстер’єру, які відразу впадають у вічі – виразна радіаторна решітка, сріблясті елементи корпусу, диски збільшеного радіуса, пластиковий захист колісних арок та збільшений до 173 мм кліренс.

Renault Captur

Renault Captur

Завдяки розумному салону й системі Multi-Sense Captur пропонує абсолютно унікальні відчуття від водіння в місті чи на відкритій автомагістралі. Його надзвичайно практичні розсувні задні сидіння забезпечують об’єм багажника на рівні 536 л, що є новим рекордом у категорії позашляховиків!

Renault Arkana

Renault Arkana

Arkana — це позашляховик із великим дорожнім просвітом, широкими «плечима», передніми й задніми захисними пластинами й похилою лінією даху. Його гібридна технологія E-TECH пропонує безпрецедентні відчуття від водіння. Вона є ідеальним поєднанням продуктивності й ефективності завдяки двом електродвигунам та багаторежимній автоматичній коробці передач.

Renault Kadjar

Renault Kadjar

Завдяки рельєфному й плавному дизайну, просторому й модульному салону, великому об’єму багажника (527 л) та панорамному люку, що є втіленням свободи, абсолютно новий Kadjar встановлює стандарт у світі кросоверів.

Renault Koleos

Renault Koleos

Koleos — це унікальний позашляховик високої прохідності: повний привід та дизайн, що є втіленням міцності, надійності й елегантності! Усередині високоякісні матеріали й чималий простір роблять цей сімейний автомобіль комфортним і виразним.

 

Renault Duster

Renault Duster

Динамічний зовнішній дизайн DUSTER отримав нову передню частину та рейлінги, а також виразні, сучасні та потужні лінії. Оновлений інтер’єр отримав нові сидіння з можливістю регулювання, а також нову панель приладів в ергономічній центральній консолі.

Переваги позашляховиків і кросоверів Renault

Неймовірні відчуття від водіння

Зовнішній вигляд - Renault Koleos

Автомобілі, створені, щоб досліджувати

 

Бажаєте проїхатися незвіданими дорогами? Позашляховик чи кросовер Renault — це ваш ідеальний супутник! Наші автомобілі оснащені чутливими й високопродуктивними силовими агрегатами. Вони забезпечують неперевершену курсову стійкість, завдяки чому ви зможете подолати навіть найскладнішу місцевість, і все це в поєднанні з функціями, потрібними для щоденних поїздок.

Комфорт

Передні та задні сидіння - Renault Koleos

Просторий салон із можливістю налаштування

 

Складні сидіння, розсувні задні сидіння та безліч варіантів налаштування салону... Позашляховики й кросовери Renault пропонують неймовірну гнучкість й універсальність, адаптовуючись до всіх ваших потреб. Вони є практичним рішенням завдяки просторому багажнику й численним відсікам для зберігання речей!

Технології

Інтер’єр - Renault KOLEOS

Підключене спокійне водіння

 

Користуйтеся своїми підключеними послугами й додатками на сенсорному екрані мультимедійної системи R-Link 2 або Easy Link, яка сумісна з додатками Android Auto™ та Apple CarPlay™. Якщо йдеться про безпеку, ви отримаєте допомогу під час усіх маневрів завдяки системам допомоги водієві, що доступні безпосередньо на екрані водія, з можливістю налаштування.

Зв'язатися з нами

Готові випробувати кросовер чи позашляховик Renault?