Наші позашляховики й кросовери

Renault Koleos extérieur

Автомобілі, готові до незвіданих доріг

Сучасний і вишуканий дизайн, високотехнологічне оснащення та передові інновації... Абсолютно новий гібридний позашляховик Renault Arkana, міський кросовер Renault Captur, усепрохідний позашляховик Renault Koleos та компактний позашляховик Renault Kadjar — з нашими автомобілями ви можете вирушати в будь-яку подорож!

 

Порівняйте детальну інформацію про ці автомобілі й виберіть автомобіль, який підходить саме вам. 

Дізнайтеся більше про модельний ряд позашляховиків і кросоверів

Renault Sandero Stepway

Renault SANDERO Stepway

Нестримну вдачу та жагу до пригод Sandero Stepway демонструють деталі екстер’єру, які відразу впадають у вічі – виразна радіаторна решітка, сріблясті елементи корпусу, диски збільшеного радіуса, пластиковий захист колісних арок та збільшений до 173 мм кліренс.

дізнайтеся більше про Sandero Stepway
Renault Captur

Renault Captur

Завдяки розумному салону й системі Multi-Sense Captur пропонує абсолютно унікальні відчуття від водіння в місті чи на відкритій автомагістралі. Його надзвичайно практичні розсувні задні сидіння забезпечують об’єм багажника на рівні 536 л, що є новим рекордом у категорії позашляховиків!

дізнайтеся більше про Captur
Renault Arkana

Renault Arkana

Arkana — це позашляховик із великим дорожнім просвітом, широкими «плечима», передніми й задніми захисними пластинами й похилою лінією даху. Його гібридна технологія E-TECH пропонує безпрецедентні відчуття від водіння. Вона є ідеальним поєднанням продуктивності й ефективності завдяки двом електродвигунам та багаторежимній автоматичній коробці передач.

дізнайтеся більше про Arkana
Renault Kadjar

Renault Kadjar

Завдяки рельєфному й плавному дизайну, просторому й модульному салону, великому об’єму багажника (527 л) та панорамному люку, що є втіленням свободи, абсолютно новий Kadjar встановлює стандарт у світі кросоверів.

дізнайтеся більше про Kadjar
Renault Koleos

Renault Koleos

Koleos — це унікальний позашляховик високої прохідності: повний привід та дизайн, що є втіленням міцності, надійності й елегантності! Усередині високоякісні матеріали й чималий простір роблять цей сімейний автомобіль комфортним і виразним.

 

дізнайтеся більше про Koleos
Renault Duster

Renault Duster

Динамічний зовнішній дизайн DUSTER отримав нову передню частину та рейлінги, а також виразні, сучасні та потужні лінії. Оновлений інтер’єр отримав нові сидіння з можливістю регулювання, а також нову панель приладів в ергономічній центральній консолі.

дізнайтеся більше про Duster

Переваги позашляховиків і кросоверів Renault

Неймовірні відчуття від водіння

Зовнішній вигляд - Renault Koleos

Автомобілі, створені, щоб досліджувати

 

Бажаєте проїхатися незвіданими дорогами? Позашляховик чи кросовер Renault — це ваш ідеальний супутник! Наші автомобілі оснащені чутливими й високопродуктивними силовими агрегатами. Вони забезпечують неперевершену курсову стійкість, завдяки чому ви зможете подолати навіть найскладнішу місцевість, і все це в поєднанні з функціями, потрібними для щоденних поїздок.

Комфорт

Передні та задні сидіння - Renault Koleos

Просторий салон із можливістю налаштування

 

Складні сидіння, розсувні задні сидіння та безліч варіантів налаштування салону... Позашляховики й кросовери Renault пропонують неймовірну гнучкість й універсальність, адаптовуючись до всіх ваших потреб. Вони є практичним рішенням завдяки просторому багажнику й численним відсікам для зберігання речей!

Технології

Інтер’єр - Renault KOLEOS

Підключене спокійне водіння

 

Користуйтеся своїми підключеними послугами й додатками на сенсорному екрані мультимедійної системи R-Link 2 або Easy Link, яка сумісна з додатками Android Auto™ та Apple CarPlay™. Якщо йдеться про безпеку, ви отримаєте допомогу під час усіх маневрів завдяки системам допомоги водієві, що доступні безпосередньо на екрані водія, з можливістю налаштування.

Зв'язатися з нами

Готові випробувати кросовер чи позашляховик Renault?