Кросовер Renault SANDERO Stepway

RENAULT SANDERO STEPWAY

дозволь собі кросовер

Модель недоступна для замовлення в Україні

Розгляньте альтернативи наразі доступні в Україні

Renault DUSTER

Renault DUSTER

Новий Renault Duster так само вражає якостями позашляховика та пропонує гідний рівень комфорту та технологій.

дизайн Автомобіль із позашляховим характером

Нестримну вдачу та жагу до пригод Sandero Stepway демонструють деталі екстер’єру, які відразу впадають у вічі – виразна радіаторна решітка, сріблясті елементи корпусу, диски збільшеного радіуса, пластиковий захист колісних арок та збільшений до 173 мм кліренс.

оснащення

Зручність та безпека – це саме про Sandero Stepway

Оснащення Sandero Stepway відповідає всім вимогам безпеки та комфорту. Водій та автомобіль надійно захищені від непередбачуваних ситуацій

Інтер’єр SANDERO Stepway - екран Media Nav Evolution

Збільшений кліренс та надійна підвіска

Високий кліренс збільшує можливості автомобіля для подолання перешкод та забезпечує вільне пересування ґрунтовими дорогами. Завдяки оптимально налаштованій підвісці пасажири в салоні не звернуть увагу на нерівності шляху.

Система контролю відстані позаду під час паркування та камера заднього виду SANDERO Stepway

Сталевий захист піддону та захисні накладки

В усіх версіях Sandero Stepway передбачений сталевий захист днища автомобіля, а захисні накладки з боків та на бампери захищають авто від механічних ушкоджень за складних умов.

Повнорозмірне запасне колесо та дорожній набір засобів безпеки

Якщо під час руху водій потрапив у складне становище, під фальш-підлогою в багажному відділенні він знайде запасне повнорозмірне колесо. Також до послуг водія трос для буксування, рукавиці та інші засоби безпеки на дорозі.

Бортовий комп’ютер та круїз-контроль

Завжди в нагоді, у місті чи за містом, стануть бортовий комп’ютер та круїз-контроль з обмежувачем швидкості. Слідкуйте за показниками витрат пального, контролюйте дотримання швидкісних режимів та насолоджуйтесь поїздками без хвилювань та втоми!

Мультимедійно-навігаційна система

Скористайтеся сучасною системою Media Nav для навігації за маршрутом, а синхронізація з телефоном дозволить насолодитися улюбленою музикою і відповісти на дзвінки, не відволікаючись від дороги.

Задній парктронік та камера заднього огляду

Датчики звуковим сигналом повідомлять відстань до перешкоди, щоб процес паркування пройшов швидко та просто, а камера заднього огляду надасть інформацію про ситуацію на дорозі.

Клімат-контроль

Система точно налаштовує та автоматично підтримує стабільну температуру в салоні, не потребуючи від вас зайвої уваги. Подорожуйте з комфортом і взимку, і влітку.

Електросклопідйомники

Деталі створюють враження від перебування в автомобілі!Забудьте про механічні склопідйомники — для переднього та задніх пасажирів у SanderoStepway передбачені зручні та прості у використанні електросклопідйомники, а з боку водія встановлені імпульсні.

Регулювання керма та сидіння за висотою

Створіть для себе комфортні умови під час перебування в автомобілі. Кермо та сидіння можна відрегулювати за висотою, а передні сидіння мають функцію підігріву.

технічні характеристики

Познайомтеся з характеристиками Sandero Stepway

Габарити

Довжина Sandero Stepway становить 4090 мм, що дозволяє автомобілю вільно почуватися на міських дорогах. Висота порога багажника – 793 мм, тож покласти багаж у відділення не складе труднощів.

Двигуни

Комплектуємо автомобілі трьома версіями двигунів, два із яких працюють на бензині, а один – дизельний. Механічна або роботизована коробка передач дозволить впевнено почуватися під час руху.