Зовнішній вигляд Renault KADJAR

RENAULT KADJAR

МОДЕЛЬ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА

МОДЕЛЬ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА

Розгляньте альтернативи наразі доступні в Україні

Renault KADJAR

Віртуальний шоурум

Він дивує. Він захоплює. Він підкорює дороги. Які можливості оновленого кросовера Renault заволодіють саме вашою увагою? Ознайомтесь з відео-презентацією Kadjar в зручному віртуальному шоурумі та дізнайтесь деталі.

простір та стиль

Дизайн

Новий Renault Kadjar оформлений в атлетичному стилі зі скошеними контурами на флангах та «мускулистим» тілом виражених аеродинамічних елементів. Агресивного характеру кросоверу додає масивна хромована решітка радіатора. В композиції з легкосплавними дисками авто виглядає стрімким та спортивним.

Завдяки скляному панорамному люку салон Renault Kadjar став ще більш просторим та переповненим світлом. Це дозволяє отримувати задоволення від всього, що вас оточує.

вічний шукач пригод

Особливості

Курсова стійкість нового KADJAR підкорить вас. Автомобіль оснащений найкращими й найновішими технологіями, серед яких система Extended Grip, система допомоги при паркуванні, контроль «спіпих зон», контроль рядності руху та ін..

Мультимедіа KADJAR

Мультимедійні та аудіосистеми

Центральне місце на панелі приладів тепер займає 7-дюймовий дисплей з сенсорним управлінням. Система R-LINK 2 підтримує технології реплікації смартфону, що дозволяє керувати функціями смартфону безпосередньо з панелі.

Інтелектуальна система «Easy Park Assist»

Тепер паралельне паркування стає для вас як ніколи простим. Система «Easy Park Assist» самостійно оцінює простір навколо авто та бере на себе контроль над паркуванням. Завдяки роботі сенсорних датчиків та камери заднього огляду Ви будете заздалегідь попереджені про перешкоди на шляху.

Alt Image C29

Усі дороги відкриті з Extended Grip

Забудьте про труднощі на засніженій або піщаній дорозі. Опційна система Extended Grip адаптується до будь-якого дорожнього покриття завдяки функціям контролю курсової стійкості та зчеплення з дорогою. Додаткові вагомі переваги Ви отримаєте завдяки значному дорожньому просвіту, захисним модингам та накладкам на передній і задній бампер для захисту від пилу, бруду та піску. Тепер Вам навіть не потрібно докладати зусиль для подолання складних маршрутів, адже усе за вас зробить ваш Renault Kadjar!

Alt Image C29

Максимальна безпека підчас руху

Renault Kadjar турбується про вашу безпеку на дорозі. На борту встановлені шість подушок безпеки, ремені з переднатягувачами, а також антихлистові підголівники. Кросовер постачається с системою кріплень Isofix для надійної фіксації дитячих автокрісел.

економність та потужність в одному флаконі

Двигун

Alt Image C29

Поєднання швидкості та надійності

Дизельний двигун Energy DCI 110 розроблений для водіїв, які бажають економити на пальному, отримуючи при цьому повне задоволення від керування авто. Стрімкий розгін, первозданна швидкість та звіриний рев мотору — ось справжня міць, яку Ви оціните.