Зовнішній вигляд Renault KADJAR

RENAULT KADJAR

втілення пристрасті
8 211,00 грн /місяць
від 634 900 ₴
про Renault Бонус +

Віртуальний шоурум

Він дивує. Він захоплює. Він підкорює дороги. Які можливості оновленого кросовера Renault заволодіють саме вашою увагою? Ознайомтесь з відео-презентацією Kadjar в зручному віртуальному шоурумі та дізнайтесь деталі.

простір та стиль

Дизайн

Новий Renault Kadjar оформлений в атлетичному стилі зі скошеними контурами на флангах та «мускулистим» тілом виражених аеродинамічних елементів. Агресивного характеру кросоверу додає масивна хромована решітка радіатора. В композиції з легкосплавними дисками авто виглядає стрімким та спортивним.

Завдяки скляному панорамному люку салон Renault Kadjar став ще більш просторим та переповненим світлом. Це дозволяє отримувати задоволення від всього, що вас оточує.

вічний шукач пригод

Особливості

Курсова стійкість нового KADJAR підкорить вас. Автомобіль оснащений найкращими й найновішими технологіями, серед яких система Extended Grip, система допомоги при паркуванні, контроль «спіпих зон», контроль рядності руху та ін..

Мультимедіа KADJAR

Мультимедійні та аудіосистеми

Центральне місце на панелі приладів тепер займає 7-дюймовий дисплей з сенсорним управлінням. Система R-LINK 2 підтримує технології реплікації смартфону, що дозволяє керувати функціями смартфону безпосередньо з панелі.

більше аксесуарів Renault Kadjar

Інтелектуальна система «Easy Park Assist»

Тепер паралельне паркування стає для вас як ніколи простим. Система «Easy Park Assist» самостійно оцінює простір навколо авто та бере на себе контроль над паркуванням. Завдяки роботі сенсорних датчиків та камери заднього огляду Ви будете заздалегідь попереджені про перешкоди на шляху.

дізнатись про повне оснащення
Alt Image C29

Усі дороги відкриті з Extended Grip

Забудьте про труднощі на засніженій або піщаній дорозі. Опційна система Extended Grip адаптується до будь-якого дорожнього покриття завдяки функціям контролю курсової стійкості та зчеплення з дорогою. Додаткові вагомі переваги Ви отримаєте завдяки значному дорожньому просвіту, захисним модингам та накладкам на передній і задній бампер для захисту від пилу, бруду та піску. Тепер Вам навіть не потрібно докладати зусиль для подолання складних маршрутів, адже усе за вас зробить ваш Renault Kadjar!

Alt Image C29

Максимальна безпека підчас руху

Renault Kadjar турбується про вашу безпеку на дорозі. На борту встановлені шість подушок безпеки, ремені з переднатягувачами, а також антихлистові підголівники. Кросовер постачається с системою кріплень Isofix для надійної фіксації дитячих автокрісел.

детальніше про безпеку

економність та потужність в одному флаконі

Двигун

Alt Image C29

Поєднання швидкості та надійності

Дизельний двигун Energy DCI 110 розроблений для водіїв, які бажають економити на пальному, отримуючи при цьому повне задоволення від керування авто. Стрімкий розгін, первозданна швидкість та звіриний рев мотору — ось справжня міць, яку Ви оціните.

пропозиції

Коли, як не зараз?

Заощаджуй. Купуй нове

Детальніше про програму "Renault Бонус"

 • Вигода - 50 000 грн
 • Економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО) 
 • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування. 
 • Максимальний строк кредитування – 7 років. 
 • Перший платіж - від 10% до 50% від вартості автомобіля. 
 • Відсутність щомісячних комісій
отримати персональний розрахунок

версії

Оберіть найкращу для вас комплектацію Renault Kadjar

Zen

Zen

від 634 900 ₴

 • Темне виконання салону
 • Повнорозмірне запасне колесо 16''
 • Підготовка для встановлення оригінальної сигналізації
 • Галогенові фари
Intense

Intense

від 730 500 ₴

 • Темне виконання салону
 • Протисажний фільтр
 • Автоматичне перемикання світла фар (дальнє / ближнє світло)
 • Повнорозмірне запасне колесо 16''

ДЕТАЛЬНО ПРО KADJAR

Або Ви бажаєте:

DUSTER
DUSTER
від 371 900 ₴
ARKANA
ARKANA
від 461 900 ₴
Оновлений KOLEOS
Оновлений KOLEOS
від 676 900 ₴