Дизайн Renault SANDEROХетчбек для активних людей

Міський автомобіль Renault SANDERO

Зовнішній дизайн

Практичний, економний, привабливий

Хетчбек Renault Sandero – маневрений автомобіль, спеціально розроблений для пересування містом. Його динамічність прослідковується у кожній деталі – стрімких лініях корпусу, масивній передній частині, збільшеній колісній базі.

  • Renault SANDERO - вигляд міського автомобіля спереду справа
  • Renault SANDERO - вигляд міського автомобіля спереду зліва
  • Renault SANDERO - вигляд міського автомобіля спереду

Особливості

Елементи фірмового стилю Renault

Виразна архітектура переднього бампера Renault Sandero приковує погляд. Хромована решітка радіатора поєднується з С-подібними світлодіодними ходовими вогнями, які вже стали традиційними, компактними протитуманними фарами та сталевими колісними дисками.

Renault SANDERO - передні фари

LED ходові вогні в формі літери «С» – це не тільки гарна деталь дизайну Renault Sandero, але і гарантія безпеки на дорозі. Світлодіодні фари відрізняються високим рівнем яскравості, тому ефективно освітлюють шлях за будь-яких умов.

Renault SANDERO - Алюмінієві колісні диски

На Renault Sandero встановлені сталеві та легкосплавні колісні диски 15 дюймів, які оснащені декоративними ковпаками Magiceo або Decade (в залежності від комплектації). Стиль та практичність – це саме про хетчбек Sandero.

Renault SANDERO - Решітка з хромованим покриттям

Центральна частина кришки капоту обрамлена двома лініями, які надають більшої динамічності образу. Чорна фальш-решітка з хромованими накладками та емблема Renault по центру зроблені з урахуванням сучасних дизайнерських стандартів компанії.

Дизайн інтер'єру Компактний ззовні, просторий всередині

Приємний та привабливий, крім цього ще й розумний — таким впізнаєте Renault Sandero, потрапивши всередину!Він обов'язково зробить вас щасливим.

Витончені лінії елегантного дизайну

Зовнішній дизайн

Дизайн Renault Sandero тепер більш динамічний та виразний. Зовнішній вид продуманий до найменших деталей, а інтер'єр виглядає ще вишуканіше.

Детально про Renault SANDERO