Міський автомобіль Renault SANDERO

Дизайн
Renault SANDERO

Модель недоступна для замовлення в Україні

Розгляньте альтернативи наразі доступні в Україні

Renault DUSTER

Renault DUSTER

Новий Renault Duster так само вражає якостями позашляховика та пропонує гідний рівень комфорту та технологій.

зовнішній дизайн

Практичний, економний, привабливий

Хетчбек Renault Sandero – маневрений автомобіль, спеціально розроблений для пересування містом. Його динамічність прослідковується у кожній деталі – стрімких лініях корпусу, масивній передній частині, збільшеній колісній базі.

Renault SANDERO - вигляд міського автомобіля спереду справа
Renault SANDERO - вигляд міського автомобіля спереду зліва
Renault SANDERO - вигляд міського автомобіля спереду

особливості

Елементи фірмового стилю Renault

Виразна архітектура переднього бампера Renault Sandero приковує погляд. Хромована решітка радіатора поєднується з С-подібними світлодіодними ходовими вогнями, які вже стали традиційними, компактними протитуманними фарами та сталевими колісними дисками.

Renault SANDERO - передні фари

LED ходові вогні в формі літери «С» – це не тільки гарна деталь дизайну Renault Sandero, але і гарантія безпеки на дорозі. Світлодіодні фари відрізняються високим рівнем яскравості, тому ефективно освітлюють шлях за будь-яких умов.

Renault SANDERO - Алюмінієві колісні диски

На Renault Sandero встановлені сталеві та легкосплавні колісні диски 15 дюймів, які оснащені декоративними ковпаками Magiceo або Decade (в залежності від комплектації). Стиль та практичність – це саме про хетчбек Sandero.

Renault SANDERO - Решітка з хромованим покриттям

Центральна частина кришки капоту обрамлена двома лініями, які надають більшої динамічності образу. Чорна фальш-решітка з хромованими накладками та емблема Renault по центру зроблені з урахуванням сучасних дизайнерських стандартів компанії.

дизайн інтер'єру Компактний ззовні, просторий всередині

Приємний та привабливий, крім цього ще й розумний — таким впізнаєте Renault Sandero, потрапивши всередину! Він обов'язково зробить вас щасливим.

витончені лінії елегантного дизайну

Зовнішній дизайн

Дизайн Renault Sandero тепер більш динамічний та виразний. Зовнішній вид продуманий до найменших деталей, а інтер'єр виглядає ще вишуканіше.