Зовнішній вигляд седана MEGANE Sedan

Оснащення
RENAULT MEGANE SEDAN

коли зручність прослідковується в усьому

Простір та комфорт

Відкрийте для себе оснащення надсучасного седана.

Вдало збалансована практичність за рахунок простору та гармонійно розподіленого місця для зберігання речей дозволять насолоджуватися повсякденним користуванням авто у повній мірі.

переглянути

Родзинка Megane - панорамний люк*

Панорамний люк у Renault Megane Sedan може відкриватися у трьох позиціях, що забезпечує відмінне освітлення на різних рівнях. А стильно оформлений дах заворожить своїм глибоким кольором.

* Залежно від версії

Відкрити багажник – не проблема

Зайняті руки? Просто проведіть ногою під багажним відсіком — і кришка відчиниться сама собою. Зручність і економія часу – важливі надбання для ділової людини.

Технології у вільному доступі

Renault Megane Sedan оснащений передовими технологіями й не поступається в цьому питанні автомобілям вищого сегмента.

Унікальна система MULTI-SENSE

Не знаєте, який стиль водіння обрати? MULTI-SENSE допоможе визначитися: один із 5 варіантів пересування по дорозі стане приємним відкриттям для водіїв. Кожен стиль передбачає свою індивідуальну підсвітку салону. Помірність або динаміка – вибір за вами.

R-LINK 2 – мультимедійна система нового покоління

Керування системою R-LINK 2 здійснюється через достатньо великий вертикально розташований сенсорний екран, вбудований в панель приладів. Опції пристрою безмежні: він допомагає водієві налаштувати комфортні умови в салоні, увімкнути навігацію та радіо. Завдяки можливості здійснювати звукові команди, можна контролювати телефонію, музичні додатки, не відволікаючись від дороги. Інтуїтивність керування та великі іконки інтерфейсу – суттєві переваги R-LINK 2.

TFT-спідометр будь-якого стилю і кольору

Цифрова панель приладів у Renault Megane седан представлена цифровим TFT дисплеєм. На ньому зображуються не тільки важливі показники поїздки, але і додаткові можливості – навігація, системи допомоги водієві, режим MULTI-SENSE.

В деталях розроблений інтер’єр для виняткового комфорту

Спеціалісти доклали зусиль, щоб зробити салон автомобіля максимально комфортабельним для пасажирів при тривалих поїздках.

Сидіння, які відповідають будові тіла

Комбінація зі шкіри та велюру допомагає підтримувати тіло в стабільному положенні. Бічна підтримка сидінь дозволяє розслабитися та насолоджуватися поїздкою, а функція масажу та підігріву передніх сидінь гарантує комфорт в будь-яких умовах.

Оцініть всі переваги просторого салону

Незалежно від комплектації Renault Megane Sedan, водій буде відчувати себе вільно завдяки максимально просторому салону. Практичні деталі оздоблення та аксесуари допомагають не відволікатися на дрібнички, отримуючи задоволення від подорожі.

Достатній простір для перевезення речей

Потрібно взяти валізи? Не проблема! Багажник об’ємом 503 літри та близько 50 сантиметрів висотою дозволить перевезти громіздкі пакунки. Незалежно від модифікації авто під фальш-підлогою в схованці знаходиться повноцінне колесо.

Безпека – понад усе

В наявності обладнання, яке допомагає водієві безпечно пересуватися по місту та на міжміських дорогах.

Alt Image C29

комфортне водіння

Моніторинг «сліпих» зон

Якщо в «сліпій» зоні присутня стороння автівка, система Renault Megane Sedan попередить про це світловим сигналом на зовнішньому дзеркалі заднього виду.

Alt Image C29

Надійний помічник підчас паркування

Система автоматичного паркування дозволить швидко та безпечно зайняти місце навіть на тісній стоянці.

ДЕТАЛЬНО ПРО MEGANE SEDAN

Обирайте, що забажаєте

LOGAN
LOGAN
від 327 900 ₴
LODGY
LODGY
від 467 800 ₴