ARKANA

Двигуни
RENAULT ARKANA

Новий двигун та трансмісія Renault ARKANA

Характеристики двигунів Renault Arkana гарантують вам гарну керованість автомобілем незалежно від типу дорожнього покриття. В моторах для цього авто поєднується те, чого вимагають українські водії, а саме — економічне споживання пального та вражаюча потужність.

Life
Life
Zen
Zen

Бензин (2)

1,6 бензин (114) AТ6 2WDвід
506 300 ₴
1,6 бензин (114) МТ5 2WDвід
437 900 ₴
від
469 500 ₴
  • Alt Image C29

Новий рівень потужності

Вперше представлений для українських водіїв новий бензиновий турбодвигун об’ємом 1.3л втілює оптимальне співвідношення потужності, реакції та ефективності, які ви точно захочете випробувати.

 

Технічно розроблений інженерами Renault спільно з автоконцерном Daimler, він поєднує у собі традиційну надійність та інноваційну точність віддачі на педаль газу. Бензиновий двигун у 150 кінських сил здатен забезпечити більший крутний момент на низьких обертах. А це унікальна можливість блискавично розганяти авто без перевищення витрат пального.

 

І, що надважливо, двигун випробовувався в лабораторних умовах протягом 40 000 годин, що відповідає 14-ти рокам роботи по 8 годин на день. А також пройшов тести у складних дорожніх та кліматичних умовах.

Технічні особливості нового двигуна

Дельтавидна головка блоку циліндрів забезпечує компактний розмір

Спеціальне покриття циліндрів зменшує тертя та збільшує моторесурс двигуна

Інтегрований випускний колектор з каталізатором сприяють зменшенню шкідливих викидів

Електричний клапан керування турбокомпресором – економія пального та кращий крутний момент

Два розподільчих вали – точність, економічність та потужність

Alt Image C28v0

Вдосконалена трансмісія CVT X-Tronic

Безступінчаста коробка передач CVT X-Tronic забезпечить абсолютно новий рівень динамічності розгону з безпрецедентною плавністю і тишею завдяки оновленій конструкції корпуса та ременю трансмісії. Легкість управління, впевнений старт, економія пального від еволюційної версії КПП в поєднанні зі швидкісними можливостями турбодвигуна TCe150 створить суцільне задоволення від подорожей.

ДЕТАЛЬНО ПРО ARKANA

Або Ви бажаєте:

DUSTER
DUSTER
від 359 900 ₴
KADJAR
KADJAR
від 613 900 ₴
Оновлений KOLEOS
Оновлений KOLEOS
від 661 762 ₴