Alt

Дизайн
RENAULT ARKANA

Ще більше довершеності та стрімкості

Дизайн Renault Arkana відкриватиметься вам з несподіваної сторони. Силует купе та динамічність кросовера поєднуються у кардинально новому форматі, що переконає вас у його незрівнянності вже з першої зустрічі. Отже, знайомтесь!

зовнішній дизайн

Дійсно лідер!

Динамічний дизайн Renault Arkana – це поєднання плавних ліній та виразних, масивних контурів, що сміливо заявляють про лідерські якості як автомобіля, так і водія.

Незабутній погляд

Незабутній погляд

Поєднати динамічність та граційність? Так, це стало можливим саме в Renault ARKANA завдяки елегантним хромованим елементам та решітці, що підкреслює виразність форм купе-кросовера!

Унікальні форми

Унікальні форми

Родзинкою Renault ARKANA є виразна світлодіодна оптика Pure Vision, що точно зробить ваш автомобіль помітним! Витонченості і таємничої звабливості погляду додає технологія Edge Light з 3D-ефектами заднього освітлення. Наближається чи віддаляється купе-кросовер — ви точно супроводжуватимете його поглядом!

Оригінальні диски

Оригінальні диски

Renault ARKANA оздоблений 17-ма легкосплавними* колісними дисками оригінального дизайну, розробленого безпосередньо під новий формат автомобіля. Така стильна деталь купе-кросовера, без сумніву, підкреслить енергійність та одночасну граційність автомобіля на будь-якій дорозі!

Гама кольорів

Renault Arkana пропонує 7 варіантів фарбування кузова. Окрім вже знайомих кольорів: білий лід, чорна перлина, сіра платина, сірий марс, вам доступні нові оригінальні кольори: червоний гранат, коричневий каштан та бронзовий хакі.

У будь-якому кольоровому оформленні купе-кросовер виглядає так само елегантно та переконливо стильно!

Дизайн інтер'єру Arkana

Багато простору не буває

Унікальність Renault ARKANA відкриється з нової сторони, коли ви опинитесь у салоні. Адже 5-місний купе-кросовер дозволяє пасажирам комфортно розміститись як на передньому, так і на задніх сидіннях. Це вражаючий для автомобілів такого класу простір: ширина салону на рівні ліктів попереду складає 1 430 мм, позаду — 1 427 мм, а відстань на рівні колін для пасажирів заднього ряду становить 218 мм. Тепер навіть довгі подорожі не стануть для вас випробуванням!

Водій завжди у центрі уваги

Дизайнери Renault ARKANA подбали про головну дійову особу в повсякденному автомобільному житті. Це — три рівні комфорту: бічна підтримка, регулювання висоти й поперечної підтримки та зручний центральний підлокітник для впевненого керування без зайвих рухів. Відкрийте усі технічні можливості купе-кросовера за допомогою 8-дюймового сенсорного дисплея, клавіш перемикання основних функцій на кермі, системи клімат-контролю з оригінальним дизайном та ергономічно розташованої ручки коробки передач. Лише ви керуєте пригодами — тут і сьогодні!

ДЕТАЛЬНО ПРО ARKANA

Або Ви бажаєте:

DUSTER
DUSTER
від 388 900 ₴
KADJAR
KADJAR
від 647 900 ₴
Оновлений KOLEOS
Оновлений KOLEOS
від 691 900 ₴