У липні 2018 р. компанія Renault в Україні розпочинає продаж легендарних моделей Renault Logan та Sandero з новим економним бензиновим двигуном. Комерційна назва двигуна - SCe 75* (Smart Control efficiency, ефективне інтелектуальне управління). Цей двигун запустили у масове виробництво з 2016 року.

Завдяки сучасним технологіям новий двигун, об’єм якого становить 999 см3, а потужність - 75 к.с., показує найменшу витрату пального в категорії малолітражних двигунів - 4,8 л на 100 км* у заміському циклі. Двигун  SCe 75*  демонструє гнучкі режими роботи та гарну тягу на низьких оборотах. Максимальна швидкість автомобіля, оснащеного новим двигуном, становить 161 км/г.

Новий двигун SCe 75* пропонує ряд відмінних переваг:

  • розподілений непрямий всприск і відсутність турбонаддува істотно полегшують установку ГБО (газобалонного обладнання), що особливо цікаво українським споживачам;
  • застосування звичайних свічок запалювання замість іридієвих і ланцюговий привід розподільних валів знижує витрати на ТО;
  • масляний насос змінної продуктивності знижує витрати пального;
  • використання технології F1 Renault в серійному двигуні - покриття DLC (алмазоподібне).

Покриття DLC (алмазоподібне) має низку унікальних властивостей:

  • зменшення втрат на тертя до 30%, що дозволяє знизити витрату пального;
  • стійкість до стирання.

В рамках програми по захисту навколишнього середовища Група Renault розробляє все більш екологічні двигуни.

В Європі цей двигун вже завоював довіру у прихильників економних та екологічних двигунів. Наприклад, у сусідніх країнах таких, як Болгарія та Румунія продажі цього двигуна становлять до 40% на моделі Logan. Спробуйте і Ви цей двигун в дилерських центрах RENAULT в Україні.

 

*За стандартами NEDC