Електричні технології Z.E.

Відкрийте для себе абсолютно новий тип водіння з електричними технологіями Z.E., розробленими нашими фахівцями для перетворення ваших подорожей в екологічно відповідальний процес. Силові агрегати, акумулятори, запас ходу, заощадження коштів... Відкрийте для себе всі переваги електричного водіння від Renault.

Оберіть інновації електричної технології Z.E.

Наші фахівці, як першовідкривачі силових агрегатів, розробили технологію, яка пропонує чимало переваг. Електрифікуйте своє повсякдення!

Екологічно чистіший силовий агрегат

чистий електричний силовий агрегат

Сприяйте зменшенню рівня шуму й забруднення довкілля за допомогою електричних технологій Z.E.. Заряджайте свої акумулятори повністю відновлюваною енергією та подорожуйте з нульовими викидами вуглеводню, часток та вуглекислого газу. Поїздка містом ще ніколи не була такою простою!

дізнайтеся всю необхідну інформацію про зарядку акумуляторів вашого автомобіля

Переосмислене водіння

керування електромобілем

Насолоджуйтеся тихим водінням без жодних вібрацій завдяки електричним технологіям, розробленим фахівцями Renault на основі досвіду останніх 10 років. Чутливіший розгін вашого автомобіля, його універсальність та динамічність забезпечать вам незрівнянну поїздку.

дізнайтеся, що означає керувати електромобілем

Економні технології

Заощадження коштів з електромобілем Z.E.

Електричні технології Renault заощаджують вам кошти, пропонуючи значно нижчі ціни на повторне заряджання в порівнянні із заправленням паливного бака. Скоротіть витрати на технічне обслуговування, забувши про ремінь ГРМ, свічки запалювання тощо. Попрощайтеся із заміною мастила! Скористайтеся також безплатним паркуванням у більшості великих міст. 

дізнайтеся, як можна заощадити з електромобілем

Електричні технології на основі досвіду

Модельний ряд електромобілів Renault

Досвід Renault в основі вашого електромобіля

Ми зосереджуємо наші стратегії та інновації на електричних технологіях, щоб долати екологічні виклики нашого покоління. Завдяки 10-річному досвіду розроблення, виготовлення та продажу електромобілів у нас є всі потрібні інструменти для створення основи екологічно чистої мобільності. 
 

Сьогодні вся наша мережа базується на специфіці електричної мобільності, щоб запропонувати вам силовий агрегат, який краще відповідає вашим потребам, а також підключені послуги, що допоможуть вам зі щоденною експлуатацією вашого автомобіля та полегшать управління запасом ходу й зарядкою. Відчуйте електричне водіння!

Z.E.: Це не просто технологія – це спосіб життя!

Електричні технології Renault

Електричний як ніколи!

Відкрийте для себе абсолютно новий тип водіння завдяки електричній технології наших автомобілів Z.E.
Під капотом двигун внутрішнього згорання замінено на акумулятор, який подає живлення до електродвигуна, щоб ви могли спокійно здійснювати свою поїздку. У результаті автомобілі позбулися вихлопної труби й не мають викидів забруднюючих речовин.


Їхній акумулятор високої ємності дає змогу подолати сотні кілометрів на одному заряді! 

Автомобілі Z.E. є також одними з найбільш підключених, тому ви можете управляти своїм запасом ходу, підготувати автомобіль перед запуском або знайти доступні пункти зарядки.

дізнайтеся більше про те, як працює технологія Z.E.

модельний ряд

Наші електромобілі

Оцініть усі переваги електромобілів із нашого модельного ряду.

Усі ваші запитання щодо електричних двигунів

У вас виникають інші запитання щодо електромобілів? Усе гаразд. Тут у нас є всі відповіді.