H1st vision

H1st vision

Інновації заради безпеки всіх

H1st vision - concept-car - Renault

наше бачення безпечної мобільності майбутнього

H1st - це спільний концепт-кар від Software République та її 12 членів. Він втілює дослідження та розробки програми Renault "Людина понад усе".


Концепт-кар має 20 функціональних інновацій, доступних як в концепт-карі, так і в його цифровому двійнику, і демонструє бачення мобільності майбутнього з технологіями, покликаними підвищити безпеку всіх учасників дорожнього руху.

дізнатися більше про Software République

технологія для людей

H1st vision постійно обмінюється даними з оточуючим середовищем. Ми називаємо це розумним містом 4.0, містом, яке включає в себе транспортні засоби та учасників дорожнього руху, які є особливо вразливими до небезпек на дорозі. Штучний інтелект покладається на дані в реальному часі з карт дорожньої мережі, погодні дані та дані, що надходять від інших транспортних засобів, щоб проаналізувати ймовірність аварії та виявити будь-який тип небезпеки, наприклад, нещасний випадок, дефект дороги або навіть ожеледицю.

H1st vision - technologies - Renault

захист вразливих учасників дорожнього руху в режимі реального часу

Захист усіх учасників дорожнього руху, а не лише автомобілістів, є головним пріоритетом для Renault. Використовуючи дані, зібрані та проаналізовані в режимі реального часу за допомогою технології V2X*, система H1st vision попереджає водія про потенційну небезпеку, пов'язану з поганою видимістю або її відсутністю, наприклад, при наближенні до перехрестя, школи або автобусної зупинки.

*vehicle-to-everything: транспортний засіб, який комунікує з усіма система зв'язку, що дозволяє йому обмінюватися інформацією з оточуючим середовищем (іншими транспортними засобами, об'єктами інфраструктури, пішоходами)

H1st vision - technologies - Renault

прогнозоване оповіщення про аварійні ситуації на дорогах

У надзвичайних ситуаціях кожна хвилина має значення для тих, хто першим реагує. Щоб заощадити час, H1st vision оснащена пристроєм, який заздалегідь надсилає водієві сигнал про наближення автомобіля екстрених служб. Всі відповідні транспортні засоби отримують попередження одночасно. Водії можуть передбачити і полегшити проїзд екстрених служб.

H1st vision - technologies - Renault

прогнозоване оповіщення про ризиковані зони

Щоб захистити всіх учасників дорожнього руху, система H1st vision попереджає водія про наближення до небезпечної зони, виводячи попередження на центральний екран, щоб підвищити обізнаність водія. Ця інновація базується на статистиці ДТП, характеристиках дороги та оточуючого середовища (обмежена видимість, перехрестя), а також на інформації в реальному часі, що передається інфраструктурою, іншими транспортними засобами та учасниками дорожнього руху.

автомобіль, який знає себе

H1st vision оснащений революційними віртуальними датчиками, здатними оцінювати рівень зносу та ефективність роботи всіх компонентів автомобіля в режимі реального часу. Він може генерувати власний Health Status*, який можна експортувати на смартфон, включаючи опис автомобіля, історію ТО або симуляцію, статус оновлення системи GPS-навігації тощо.

H1st vision - concept car - Renault
  • predictive car health monitoring
   predictive car health monitoring

   H1st vision is equipped with ground-breaking virtual sensors to guarantee a safe drive and perfect vehicle integrity. These sensors are capable of assessing the level of wear and operational efficiency of all of the car’s components in real time, based on the driver’s use. This precise monitoring also helps predict the number of miles remaining before the next maintenance, as well as driving tips for extending the life of wear parts. Each time the car is started, a Health Status* is displayed by the avatar.

  • car health NFT certificate
   car health NFT certificate

   H1st vision can generate its own Health Certificate**, which can be exported to any digital device (smartphone, tablet, etc.). Secured by blockchain technology in the form of an NFT, this certificate guarantees the authenticity of the car’s history (number of owners, health status, etc.), as well as its MOT history or even an MOT simulation.

  • car health forecast
   car health forecast

   H1st vision alerts the driver of the need to service the vehicle on a given date (predictive alert).

  • avatar
   avatar

   On demand, H1st vision displays and communicates, its health status via the avatar on the dashboard.

технології для вашого здоров'я

H1st vision - health - Renault

автомобіль, що піклується про вас

H1st vision піклується про те, щоб водій був у належному стані. Внутрішня камера та мікрофон системи H1st vision дозволяють визначити настрій водія, аналізуючи його голос та вираз обличчя. Залежно від виявленого настрою, H1st vision адаптує освітлення в салоні концепт-кара і може запропонувати дихальні вправи, якщо водій перебуває у стресовому стані.

H1st vision - health - Renault

Технологія для вашого здоров'я

H1st vision контролює стан здоров'я водія. Датчики на кермі діють як електрокардіограма, вимірюючи частоту серцевих скорочень і серцевий ритм водія. Інший датчик на ремені безпеки аналізує частоту дихання.

Після аналізу H1st vision інформує водія про поточний стан здоров'я та пропонує рекомендації щодо його покращення. У разі будь-яких розбіжностей у даних, система пропонує зупинитися і зв'язатися з лікарем за допомогою відеодзвінка. У місцях, де немає покриття мережі, виклик буде здійснено через супутник.

аудіо досвід для безпеки

H1st vision забезпечує об'ємний звук у форматі hi-fi завдяки 16-канальній hi-fi системі. Ця інноваційна технологія визначає, хто говорить в салоні, за допомогою просторового мікрофона. Водій може насолоджуватися власною аудіоінтимністю, використовуючи високочастотні динаміки, розташовані в підголівнику. Він може здійснювати телефонні дзвінки та отримувати звукові сповіщення безпосередньо в підголовнику. Ця система забезпечує тишу і спокій для інших пасажирів.

H1st vision - audio experience - Renault

персоналізований доступ безпечний доступ для всіх

H1st vision - concept car - Renault
 • 1

  Безпечна реєстрація профілів здійснюється швидко і просто: ім'я, зріст, фотографія обличчя та запис ходи кожного користувача.

 • 2

  Розпізнавання на відстані до 6 м за позою (ліва задня камера) і розпізнавання на відстані до 3 м за обличчям (центральна камера)

 • 3

  Привітання від аватара Software République, який запрошує водія або пасажира сісти в салон.

 • 4

  Щоб відчинити двері, достатньо сказати "так". Кокпіт адаптується до форми тіла водія або пасажира.

 • 5

  Камера, розташована на центральному дзеркалі заднього виду, ідентифікує водія, заводячи автомобіль відповідно до збережених дозволів.