Утримуючи системи, розроблені Renault

На деяких автомобілях Renault три сидіння обладнані кріпленнями Isofix, що забезпечують в 4 рази більш ефективний захист дітей.

30%

дітей пристебнуті правильно

10%

дітей не пристебнуті

у 4 рази меньше

неправильних застосувань Isofixніж системи з ременем безпеки

15%

дітей пристебнуті системою Isofix

fix4sure

Метод кріплення Isofix значно знижує ризик неправильної інсталяції.

Fix4sure - Renault

що таке рішення Fix4sure?

Створене компанією Renault рішення "Fix4Sure" належить до переліку засобів так званої "пасивної безпеки". Цей пристрій базується на спеціальній конструкції рами сидіння, а також низькому розташуванні пряжок ременів безпеки. Це запобігає так званому "зануренню" у разі лобового зіткнення, коли таз ковзає під поясним ременем, травмуючи більш чутливий живіт.

isofix

Метод кріплення Isofix значно знижує ризик неправильної інсталяції.

R129 “i-size” standard - Renault

R-129 стандарт "i-size", адаптований до розміру дитини

Стандарт R129 (або i-size), запроваджений у липні 2013 року, підвищує безпеку дітей в автомобілях, запроваджуючи систему кріплення Isofix, класифікуючи автокрісла відповідно до розміру дитини, а не її ваги, і збільшуючи обов'язковий період для встановлення автокрісла обличчям проти ходу руху (15 місяців і мінімум 80 см). Цей стандарт замінить чинний стандарт R44. Сидіння, які відповідають новому стандарту, були розроблені для захисту від лобових і бічних ударів з використанням манекенів останнього покоління.

6 правил посадки дитини в авто

Щоб обмежити ризики в разі різкого гальмування або зіткнення, важливо дотримуватися наступних 6 правил.

7 правил правильного пристібання ременя безпеки

Незалежно від того, водій ви чи пасажир, пристібання ременя безпеки є обов'язковим і життєво важливим для безпечної подорожі.