Седан MEGANE Sedan

RENAULT MEGANE SEDAN

твоє меганове життя

Віртуальний шоурум

Renault Megane седан не залишить байдужим навіть найбільш вибагливих автолюбителів. Саме він втілює ту таємничість та звабливу енергетику міста своєю елегантністю та представницьким дизайном. Переконайтесь у цьому самі, переглянувши насичені та показові світлини.

оснащення

Стиль без шкоди для комфорту

megane-sedan-design

Дизайн, від якого не відірвати погляду

Витончені лінії, збалансованість пропорцій, компактність та харизматичність – тільки заради цього потрібно купити Renault Megane Sedan. Сучасне стильове оформлення поєднує динаміку і спокійну елегантність, що робить зовнішній вигляд автомобіля таким примітним на міських дорогах.

Зробіть свій вибір

Ніколи ще пересування на авто не було таким комфортним. Просторий салон, широкий люк* та місткий багажник, який відчиняється безконтактно*, додають зручності та відчуття справжньої свободи. Система Multi-Sense* в салоні, ергономічна панель приладів, сидіння з функцією підігріву дозволяють насолоджуватися сучасними можливостями, які пропонує виробник. Впевненості на усі 100% водію додають і розширені системи безпеки авто*.

 

*Залежно від версії автомобіля

те, що цікавить водіїв

Технічні характеристики

Alt Image C29

Двигуни нового покоління

Для покупців доступні версії потужністю 110 (дизель), 115 та 130 (бензин) к. с. Помірне споживання пального від 3,8 літра при хорошій продуктивності – реалії, які гарантує користування Renault Megane седан для пересування будь-якою місцевістю.

Економність до 10% при змішаному циклі роботи двигуна гарантує і система Driving ECO2, завдяки якій ви також маєте можливість визначити покращення витрат.

Обирайте, що забажаєте

LOGAN
LOGAN
від 422 100 ₴
LODGY
LODGY
від 544 300 ₴