Седан Renault LOGAN

Надійність та практичність у новому виконанні
RENAULT LOGAN

Модель недоступна для замовлення в Україні

Розгляньте альтернативи наразі доступні в Україні

Renault DUSTER

Renault DUSTER

Новий Renault Duster так само вражає якостями позашляховика та пропонує гідний рівень комфорту та технологій.

зовнішній дизайн

Традиції у сучасному виконанні

Екстер’єр Renault Logan гармонічний: м’які, плавні лінії кузова поєднуються з масивним хромованим бампером. Завдяки широкій окантовці та великому розміру бокові вікнавиглядають виразно

Зовнішній вигляд LOGAN спереду в три чверті
Зовнішній вигляд LOGAN спереду
Зовнішній вигляд LOGAN ззаду

Стиль Renault в кожній деталі

Самобутня спадщина Renault простежується в його сучасному фірмовому стилі, зокрема, в привабливих С-подібних передніх фарах, великій емблемі Renault, виразному дизайні хромованої радіаторної решітки і актуальних колісних дисках

LOGAN - Фари

Класичні світлодіодні денні ходові вогні слугують яскравою деталлю дизайну Renault Logan. Гарно освітлюючи дорогу, вони гарантують високий рівень безпеки.

LOGAN - Колісні диски

На вибір водія Renault Logan пропонує сталеві та алюмінієві колісні диски в оригінальному дизайні діаметром 15 або 16 дюймів.

LOGAN - Задні сидіння

Кришка капота має чітку привабливу архітектуру з зонами запрограмованої деформації, що виділяє її та відразу приковує погляд. А під нею прихований корисний елемент – пневмоопір, що полегшує відкриття капота за будь-яких умов. Оцініть вдосконалений функціональний образ Logan!

дизайн інтер’єру Зручність та комфорт – девіз Renault Logan

Інтер’єр Renault Logan — це продовження єдиної стильової концепції, яка прослідковується у плавності ліній, ергономічній панелі та хромовому оздобленні салону. Саме це створює те неповторне відчуття затишку, яке ви дійсно ціните в автомобілях Renault.

витончені лінії елегантного дизайну

Зовнішній дизайн

Дизайн Renault Logan тепер більш динамічний та виразний. Зовнішній вид продуманий до найменших деталей, а інтер'єр виглядає ще вишуканіше.