Renault LOGAN MCV

Практичний, функціональний та стильний
Дизайн RENAULT LOGAN MCV

Шукаєте або маєте намір купити Renault Logan універсал?

На жаль, виробництво цієї моделі вже припинено. Тому Renault Україна пропонує вам переглянути декілька альтернативних моделей, що наразі доступні для замовлення в Україні.


Зовнішній дизайн Renault LOGAN MCV

Гармонійність ліній

Renault Logan MCV отримав акуратні, підкреслені бічні грані та оптимальні габарити універсалу. Динамічності образу надають висхідні підвіконні лінії.

Renault LOGAN MCV - Вигляд зліва
Renault LOGAN MCV - Вигляд спереду
Renault LOGAN MCV - Багажник
Renault LOGAN MCV - Задні ліхтарі

Фірмовий стиль Renault

Деталі екстер’єру поєднуються в неповторний образ Renault, за який його так цінують власники – фірмове освітлення, модернові легкосплавні диски,стильне оформлення радіаторної решітки

Renault LOGAN MCV - Передні ліхтарі

LED денні ходові вогні мають особливу форму та підкреслюють оригінальність модельного ряду Renault. Вони забезпечують оптимальне освітлення, що гарантує безпеку на дорозі.

Renault LOGAN MCV - Колісний диск

Сталеві та алюмінієві колісні диски діаметром 15 або 16 дюймів у стилізованому чи лаконічному дизайні - вдале доповнення класичного стилю Renault Logan MCV

Renault LOGAN MCV - вигляд автомобіля спереду

LED фари,з’єднані між собою хромованими лініями радіаторної решітки, та хромовані протитуманні фари додають образу Logan MCV той самий безпосередній акцент, який привертає до себе увагу.

Дизайн інтер’єру Естетичність та ергономічність

Атмосферність у кожній деталі? Так, це про Logan MCV. Стильне оздоблення, якісні матеріали та корисні технології — тут є усе!