Renault LOGAN MCV

Renault LOGAN MCV

МОДЕЛЬ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА

МОДЕЛЬ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА

Розгляньте альтернативи наразі доступні в Україні

Універсал Renault Logan MCV

Дизайн Зустрічайте універсал можливостей

Автомобіль Renault Logan MCV стане справжньою знахідкою для родин та дрібних підприємців. Ми подбали, щоб Renault Logan MCV був не тільки привабливий зовні, але і практичний всередині.

оснащення

Усе задля безпеки та комфорту вашої сім’ї

Завдяки виваженим рішенням та сучасному обладнанню, водій може оцінити комфорт водіння за будь-яких обставин. Високий рівень безпеки та зручності вам забезпечений!

Renault LOGAN MCV - Система Media Nav Evolution

Безпека та системи допомоги водієві

Запропоновані комплектації Logan MCV повністю адаптовані до українських доріг та умов пересування. Автомобілі оснащені системами допомоги водієві, картер двигуна має сталевий захист, у салоні передбачені паски безпеки для 5-ох пасажирів та подушка безпеки водія, а в багажнику під фальш-підлогою знаходиться запасне повнорозмірне колесо.

Renault LOGAN MCV - Екран камери заднього виду

Обладнання для комфорту

На вибір водієві пропонуються різноманітні системи для організації комфортних умов всередині салону. Він може обрати систему опалення, кондиціонер чи клімат-контроль; магнітолу або мультимедійний центр зі зручною системою навігації; круїз-контроль, камеру заднього огляду або задній парктронік. Renault Logan MCV до ваших послуг!

технічні характеристики

Renault Logan MCV готовий до тривалих подорожей!

Габарити

Класичний п’ятимісний універсал (довжина – 4528 мм) гарно почувається на міських дорогах. На задньому ряді вільно розміщуються три пасажири, відстань для колін становить 177 мм. Помірна висота порогу багажника (607 мм) дає змогу комфортно розміщати важкий вантаж.

Двигуни

На вибір покупцеві доступні 3 види двигунів (на бензині та дизелі), які поєднують економічність та продуктивність, адаптовані до кліматичних та дорожніх умов України. Коробка передач – механічна або роботизована. Для всіх двигунів, незалежно від версії автомобіля, передбачений сталевий захист картера.