Керування електромобілем Z.E.

Дізнайтеся більше про керування електромобілем. Відчуйте ідеальне поєднання комфорту, потужності та плавності водіння за будь-яких умов!

Чи важко керувати електромобілем?

Керування електромобілем

Комфорт електричного водіння

Електромобілі Renault Z.E. оснащені автоматичною коробкою передач, що з’єднана з електродвигуном та забезпечує в такий спосіб оптимальний крутний момент із самого старту. Завдяки тому, що водіям не потрібно перемикати передачі, вони можуть легко зосередитися на дорозі.

Окрім того, водій та пасажири можуть подорожувати в цілковитому комфорті завдяки повністю тихому електродвигуну, що не виробляє жодних вібрацій у порівнянні з двигунами внутрішнього згорання.

Чи потужні електромобілі?

Потужність електромобіля

Неперевершена продуктивність

Наші електромобілі розроблені так, щоб забезпечувати вам оптимальну продуктивність. Завдяки швидшому обертанню електродвигуна й автоматичній коробці передач, яка бере на себе функцію перемикання передач, водії можуть сповна насолоджуватися динамічним розгоном як під час старту, так і під час прискорення.

Куди можна поїхати на електромобілі?

Керування електромобілем на дорозі

Скористайтеся перевагами технологій для оптимізації своєї ефективності під час подорожей. Бездоріжжя та різні стилі водіння, які вам потрібно вибирати під час подорожі, впливають на запас ходу, однак наші автомобілі розроблені так, щоб їхати за будь-яких умов.

Керування електромобілем у місті

Завдяки динамічності електромобіля ви наново відкриєте для себе поїздки в дорожніх умовах міста. Отримайте доступ до всіх обмежених зон у будь-який час та скористайтеся перевагами безплатного паркування в деяких містах. Завдяки електричним технологіям ваша поїздка містом стане неймовірно плавною без жодних викидів чи шуму. Ви відчуєте потужний розгін під час старту й прискорення.

Поїздка в електромобілі на шосе

Сплануйте свою подорож та вирушайте в дорогу. Електромобілі пропонують різні рівні запасу ходу залежно від моделі та дорожніх умов. Саме тому важливо планувати свої подорожі та знати всі доступні місця для заряджання вашого автомобіля.

Технологія регенерації енергії дозволяє накопичувати енергію за будь-яких умов. Щоб зарядити акумулятор у дорозі, зупиніться та підключіть автомобіль до станції заряджання в сервісних зупинках на шосе.

Усі ваші запитання щодо електричних двигунів