image

Електромобілі Renault

Інновації завжди були ключовою частиною сутності Renault. З модельним рядом Renault Z.E. ви відкриєте для себе електромобілі, які поєднують у собі відповідальне ставлення до довкілля та задоволення від водіння. Готові поринути в новий світ?

  • електричний
KANGOO E-Tech electric
від 1 091 900 ₴

Широкий вибір електромобілів

Мінівен із нульовим рівнем викидів для доставок або електричний двомісний автомобіль для екологічних поїздок за покупками. Наші електромобілі переосмислюють міську мобільність, щоб відповідати вимогам приватних і комерційних клієнтів. Міські автомобілі, вантажівки, малолітражні автомобілі, фургони тощо. Оберіть електромобіль Renault, що створений саме для вас.

 

Покращте якість своїх подорожей завдяки нашим електромобілям

Плавне і безшумне водіння, нульовий рівень викидів, потужне прискорення, жодних неприємних звуків чи перемикання передач... Оптимізуйте якість своїх подорожей і відкрийте для себе задоволення від водіння завдяки особливостям наших електромобілів. Зробіть крок у майбутнє і відкрийте для себе нове водіння разом із Renault.

 

Дізнайтеся більше про наші електричні підключені послуги Renault

Хто сказав, що керувати електромобілем складно? Залишайтеся підключеними й легко плануйте свої екологічно безпечні подорожі! У пунктах зарядки на автостоянках, у торгових центрах, на роботі і звичайно ж вдома... Знайдіть найближчий пункт зарядки та скористайтеся багатьма рішеннями для зарядки вашого електромобіля.