Віртуальний шоу-рум Renault Trafic

Для того, аби бути ближче до клієнтів Renault в Україні запустила серію відео матеріалів, які допомагають зрозуміти переваги і технічні характеристики автомобілів Renault, не виходячи з дому.

Віртуальний шоу рум - це відео-презентація автомобіля в офіційному дилерському центрі Renault з докладним описом моделі від маркетолога компанії "Рено Україна". Також в віртуальних шоу румах є відгуки реальних клієнтів, які придбали нові автомобілі Renault в офіційній дилерській мережі.

Пропонуємо вашій увазі нове відео про модель Renault Trafic в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Xa4FDgzFyJg&feature=youtu.be.

Бренд Renault в Європі вже 18 років поспіль є маркою №1 в сегменті комерційних автомобілів (до 3,5 т.*).

Renault Trafic - це 9/8-місний мінівен, який ідеально підійде для перевезення невеликих делегацій, туристів, спортивних команд або подорожей з сім'єю та друзями. Отримати задоволення від щоденних або тривалих поїздок дозволять комфорт та інновації, про які подбали інженери Renault.

Запрошуємо відвідати офіційні дилерські центри Renault по всій Україні. Під час візиту в дилерський центр буде можливість:

• познайомитися з моделями Renault;

• провести тест-драйв, а також переконатися на власному досвіді в європейському рівні комфорту автомобілів;

• дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;

• оформити кредит на придбання автомобіля або аксесуарів за допомогою власної програми кредитування Renault Finance;

• отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault.

Детальну інформацію про автомобілі та сервіс Renault можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, у офіційних дилерів RENAULT в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.

*Дані ACEA (Європейська Асоціація автовиробників) за 2015 рік.