В офіційних дилерських центрах Renault починаються продажі нового покоління популярного хетчбека Renault Megane.

Megane створений в рамках нової стратегії дизайну бренду Renault, яку впровадив віце-президент компанії з дизайну Лоренс Ван ден Акер.

Тепер новий Megane можна впізнати відразу, з першого погляду. Денні ходові LED вогні* з характерним С-образним малюнком надають виразний вигляд, а задні LED вогні з 3D ефектом підкреслюють унікальну індивідуальність вдень і вночі.

Новий Megane отримав більш спортивні і збалансовані пропорції: він став довшим і нижчим. Ширша колісна база і вкорочений передній звіс надають динамічності.

Якість і гармонія - ось ключові слова, якими можна описати інтер'єр нового Megane. Якісні матеріали та комфортні сидіння. Для створення атмосфери надається можливість вибору стилю зображення та кольору бортового комп'ютера і контурного підсвічування салону.

Renault Megane втілює hightech риси в дизайні і технологіях, які дарують унікальну можливість налаштовувати автомобіль під свій стиль і настрій:

·  ексклюзивна система Renault Multi-Sense® координує роботу всіх систем автомобіля в дорозі і дає можливість адаптувати функціонал автомобіля до бажань водія. Всі технології, що визначають стиль керування і комфорт, гармонійно поєднані: реакція і звук двигуна, зміна передачі, жорсткість керма, контурне підсвічування салону і бортового комп'ютера, стиль відображення інформації. Всі функції об'єднуються в одному з 5 режимів водіння: еко, нейтральний, комфорт, спорт і персональний. Кожному зі стилів відповідає свій колір підсвічування;

· новий R-Link 2 з дисплеєм в 7 або 8,7 дюймів пропонує нову ергономіку навігації. Ви можете обирати і керувати будь-якими функціями, які пропонує Megane: режимом керування Multi-Sense®; системою допомоги водієві; навігацією; мультимедіа, телефонію з Bluetooth®. За допомогою дисплея R-Link 2, можна створювати до 6 профілів налаштувань ваших особистих вподобань;

· GT версія (яка з'явиться на ринку України до кінця року) обладнана технологією 4Control® з керованими чотирма колесами. Це ексклюзивна інновація Renault, яка оптимізує маневреність і керованість в умовах міста, завдяки підрулюванню задніх коліс.

Дизайн і технології працюють для створення цілковитого комфорту і задоволення від водіння. Системи допомоги водієві роблять керування легшим і безпечнішим:

·  контроль «сліпих зон» обумовлює безпечне пересування;

·  автоматична допомога при паркуванні - функція водія, яка тепер передана сучасним технологіям Renault.

 Renault Megane пропонує лінійку двигунів на будь-який смак:

· дизельний двигун об'ємом 1,5 л і потужністю 110 к.с. з низькою витратою палива (4,4 л/100 км), який гарантує мінімально можливі забруднення навколишнього середовища;

·  новий бензиновий турбодвигун об'ємом 1,2 л забезпечує продуктивність, подібну до 2-х літрового атмосферного двигуна: 130 к.с., 205 Н/м при 2000 оборотів.

Керувати міццю під капотом допоможе коробка передач EDC - автоматична 6-ти або 7-ступінчаста коробка передач подвійного зчеплення, яка забезпечує комфорт автоматичної коробки і швидкість реакції механіки. Завдяки EDC реакція двигуна швидка і без ривків.

Кредитна пропозиція

Разом зі стартом продажів пропонується кредитна пропозиція за програмою Renault Finance. На новий Renault Megane хетчбек діє кредит 0% на 2 роки** за умови початкового внеску 55%.

Корисна інформація

Ознайомитися з новим Megane допоможуть інформаційні матеріали на офіційному сайті компанії Renault в Україні.

Елегантні форми, стильні лінії, безкомпромісний вибір - це новий Megane хетчбек.

*ближнє і дальнє світло 

**пропозиція діє до 30.09.2016. Під ставкою 0% мається на увазі кредитування під 0,000000001%. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Деталі на сайті renault.ua або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351. Дзвінки в межах України безкоштовні.