Концепт Renault EZ-ULTIMO

Концепт Renault EZ-ULTIMO

Мобільна преміум-вітальня – несподіване рішення, яке втілилося в концепт Renault EZ-ULTIMO. Цей автомобіль завершує трилогію міських карів: робо-таксі EZ-GO та авто для доставки. EZ-PRO доповнюється елітним та неперевершеним EZ-ULTIMO. Тут є все: автопілот, стильний дизайн, шикарно вбраний салон. Люксовий транспорт майбутнього – саме про концепт EZ-ULTIMO.

EZ-ULTIMO - Задня частина
EZ-ULTIMO - Передня частина
EZ-ULTIMO - Вигляд збоку зліва
EZ-ULTIMO - Вигляд збоку зліва
EZ-ULTIMO - Вигляд збоку справа
EZ-ULTIMO - Вигляд збоку зліва
EZ-ULTIMO - Вигляд салону збоку справа
EZ-ULTIMO - Інтер’єр
EZ-ULTIMO - Інтер’єр
EZ-ULTIMO - Вигляд збоку справа

концепт RENAULT EZ-ULTIMO

Абсолютно нове бачення спільної мобільності

Комфортний концепт EZ-ULTIMO преміум-класу продовжує лінійку автомобілів Renault

{wording.youtubeCookieError}
EZ-ULTIMO - Передня частина

Переосмислення роботизованого автомобіля

Концепт EZ-ULTIMO (вимовляється «EASY ULTIMO») – це безпілотний, підключений та повністю електричний роботизований автомобіль. Цей розкішний концепт пропонує користувачам абсолютно новий досвід мобільності преміум-класу, а саме: поїздку в ресторан, трансфер з аеропорту в готель, туристичний візит або ексклюзивну поїздку на шопінг. Незалежно від того, чи ви корпоративний, чи приватний клієнт, автомобіль EZ-ULTIMO призначений для всіх користувачів. Він втілює концепцію приватної подорожі з високим рівнем комфорту.


Концепт EZ-ULTIMO надає можливість організувати приватну поїздку для трьох пасажирів. Приємне проведення часу, милування архітектурою, неквапливі розмови – все це стає реальністю разом з EZ-ULTIMO. В автомобілі пасажири почуваються, неначе вдома, завдяки м’яким сидінням та приємно оздобленому салону, а панорамний дах та вікна відкривають неперевершений міський краєвид.

концепт RENAULT EZ-ULTIMO

Робокар: емоційно, жваво, елегантно

Французький дизайн та концепція «EasyLife» втілилися в концепт EZ-ULTIMO. Філософія бренду Renault прослідковується в обраному дизайні та оформлені салону автомобіля.

EZ-ULTIMO - Інтер’єр

Розкішний та емоційний дизайн

Елегантний та привітний, просторий та витончений салон пропонує вам абсолютно нове бачення спільної мобільності преміум-класу. Видовжений корпус довжиною 5,7 метри нагадує капсулу, а низька посадка створює враження, що авто легко ковзає по дорозі.

 

Потрапляючи всередину через великий отвір, який знаходиться з правого борту EZ-ULTIMO, пасажир опиняється у розкішно вбраному салоні, оформленому в стилі нео-ретро. Атмосфера нагадує люксові апартаменти готелю. Елітні матеріали оздоблення – шкіра, мармур, натуральне дерево – вказують, що перед Вами автомобіль преміум-класу.

EZ-ULTIMO - Інтер’єр

Ексклюзивні послуги

Висококласний досвід використання концепту EZ-ULTIMO полягає не лише в самій подорожі. Усе починається з бронювання, яке ви здійснюєте за допомогою ексклюзивного інтерфейсу й консьєрж-сервісу. Підхід до автомобіля та надзвичайна турбота про пасажирів роблять цей сервіс дійсно унікальним.

 

Щоб пасажири з користю та цікаво провели час, салон концепту EZ-ULTIMO оснащений технологіями преміум-класу. У розпорядженні – цифровий планшет із індивідуально підібраним контентом. Новини та статті показуються на екранах, встановлених в салоні. Перетворіть поїздку на дійсно захоплюючу пригоду!

пропозиції

Чи хотіли б ви перейти від концепту до реальності?

EZ-GO - Вигляд зверху

Відкрийте для себе

Майбутнє спільної мобільності

концепт EZ-GO
EZ-PRO - Вигляд збоку справа й зліва

Відкрийте для себе

Майбутнє міської доставки

концепт EZ-PRO