image

Концепт Renault EZ-GO

Ми пропонуємо наше бачення спільної мобільності майбутнього за допомогою концепту EZ-GO: автономного, електричного й підключеного. Будучи продовженням концепту SYMBIOZ, він є першим втіленням нашого розуміння особистої мобільності майбутнього.

Концепт EZ-GO
Концепт EZ-GO
Концепт EZ-GO
Концепт EZ-GO
Концепт EZ-GO - Інтер’єр
Концепт EZ-GO
Концепт EZ-GO
Концепт EZ-GO
Концепт EZ-GO
Концепт EZ-GO

концепт Renault EZ-GO

Роботизований автомобіль, що змінює співвідношення простору й часу

У міському середовищі концепт EZ-GO є першим втіленням автономної, підключеної та спільної мобільності, що використовує електричний двигун без керма й водія.

{wording.youtubeCookieError}
КОНЦЕПТ EZ-GO

Частина міста в русі

Концепт EZ-GO – це роботизований автомобіль: як автомобіль, так і послуги є частиною міської екосистеми. Завдяки своїй мобільності, він не чинить загрози довкіллю та позитивно впливає на місто. 

 

Використання цього автомобіля як громадського транспорту стає невід’ємною частиною нового міського способу життя. Концепт EZ-GO – це чудовий помічник на кожен день, який пропонує своїм пасажирам справді підключений та індивідуальний досвід.

 

Завдяки переднім дверям, обмеженню швидкості та автономному водінню, концепт EZ-GO дбає насамперед про безпеку пасажирів. Фірмове освітлення для автономного водіння, сповіщення на підсвічуваних дисплеях прокрутки й зовнішні звукові сигнали автомобіля також гарантують безпеку пішоходів. 

концепт Renault EZ-GO

Мобільність на вимогу кожного

Автономний, електричний і підключений! Завдяки широкому ряду функціональних можливостей він стане вашим незамінним провідником.

КОНЦЕПТ EZ-GO

Спільний салон без водія

Концепт EZ-GO є вираженням ідентичності Renault Easy Life, що робить міські поїздки зручнішими.

 

Завдяки інноваційній архітектурі концепту EZ-GO та його стилю кожна компанія Renault переосмислила поняття роботизованого автомобіля, який суттєво відрізняється від кубічного шатла, яким його часто уявляють.

 

Поєднуючи різні покоління, концепт EZ-GO насамперед є загальним мобільним рішенням, здатним задовольнити потреби кожного.

 

Передні двері концепту EZ-GO полегшують доступ і дозволяють увійти шістьом стоячим пасажирам. Також спрощено доступ для інвалідів і людей із візками, які можуть скористатися спеціальною конструкцією чи пандусом, прикріпленим до платформи концепту EZ-GO. Як би ви його не використовували, у приватних чи бізнес-цілях, концепт EZ-GO пристосовується до ваших потреб і приймає виклики міста майбутнього. 

КОНЦЕПТ EZ-GO

Індивідуальний і підключений досвід

Зарезервуйте собі місце та насолоджуйтесь унікальним досвідом. Концепт EZ-GO наповнений інноваціями, щоб задовольнити кожного пасажира.

 

Цей підключений автомобіль пропонує справжню взаємодію з його функціональними можливостями: доповнену реальність на вашому смартфоні, Wi-Fi у салоні... Він стане вашим особистим помічником завдяки підключенню до технології «смарт-сіті» та наданню вам інформації про туризм і дозвілля, а також діяльність в околицях.

 

Всередині концепту EZ-GO можна створювати свій власний світ за допомогою різноманітних типів атмосфери, а також інструментів для налаштування інтер’єру й екстер’єру автомобіля.

пропозиції

Чи хотіли б ви перейти від концепту до реальності?

КОНЦЕПТ EZ-GO

Відкрийте для себе

Наш модельний ряд концепт-карів

переглянути модельний ряд
Модельний ряд Z.E.

Відкрийте для себе

Наш модельний ряд Z.E.

електромобілі Renault