image

Концепт Renault EZ-PRO

Представивши наше бачення спільної мобільності майбутнього завдяки EZ-GO, ми демонструємо майбутнє міської доставки разом із концептом EZ-PRO. Безпілотний, модульний, підключений та повністю електричний. Цей концепт-кар походить від EZ-GO, демонструючи доставку «останньої милі» майбутнього для всіх видів бізнесу.

EZ-PRO - Вигляд збоку зліва
EZ-PRO - Вигляд збоку справа
EZ-PRO - Вигляд збоку зліва
EZ-PRO - Передня та задня частини
EZ-PRO - Вигляд збоку справа
EZ-PRO - Інтер’єр
EZ-PRO - Вигляд збоку справа
EZ-PRO - Вигляд зверху
EZ-PRO - Вигляд збоку справа
EZ-PRO - Передня частина

Концепт RENAULT EZ-PRO

Роботизований автомобіль, що переосмислює міську доставку

Автономний міський концепт RENAULT EZ-PRO спеціально створений для вирішення задач доставки товарів, які будуть стояти перед суспільством в недалекому майбутньому. Новий формат – це про автомобіль EZ-PRO.

{wording.youtubeCookieError}
EZ-PRO - Задня частина

Ми діємо на випередження

За основу розробки концепту EZ-PRO взята та ж платформа, що й для EZ-GO. Створюючи автомобіль, ми намагалися зробити його максимально адаптованим до умов активного міського життя.

 

Концепт EZ-PRO – ідеальний вибір для задоволення потреб бізнесу в доставці продукції в екосистемі мегаполісу. Обслуговування автомобіля здійснюється одним або декількома експедиторами. Авто може перевозити упорядкований, фасований вантаж з дотриманням умов безпечного транспортування. Доставка здійснюється у попередньо визначене з клієнтом місце. Використавши спеціальний додаток у смартфоні, отримувач може забрати посилку.

 

Концепт EZ-PRO природно інтегрований у міське середовище й допомагає впоратися з дорожнім рухом, втілюючи новий вид мобільності. Це екологічно чистий, тихий автомобіль, що не забруднює довкілля й позитивно впливає на місто.

КОНЦЕПТ RENAULT EZ-PRO

Вирішення запитів бізнесу – завдання, над яким працює концепт-кар

Концепт Renault EZ-PRO пропонує широкі можливості для бізнесу, актуальність яких з часом буде тільки зростати

EZ-ULTIMO - Вигляд збоку зліва

Дизайн, що відповідає потребам людей

Автомобіль EZ-PRO підтримує концепцію Renault Easy Life. Це підключена, безпілотна платформа, що складається з двох елементів, відомих як блоки. Провідний блок розміщує консьєржа, який здійснює нагляд за доставкою, а інший блок іде слідом або рухається самостійно до самого пункту доставки.

 

Як і в концепт-карі EZ-GO, великий фронтальний отвір та розкладна підніжка полегшують доступ для фахівців.

 

Ця практична й функціональна платформа оснащена бічними дверима, які відкриваються вгору, а також розсувною підніжкою, що автоматично розкладається для полегшення доступу до вантажної зони.

EZ-PRO - Інтер’єр

Кабіна, яка відповідає потребам кур’єра

Оскільки контроль за перевезенням товару здійснює кур’єр, розробники концепту EZ-PRO подбали, щоб кабіна відповідала потребам працівника. Ергономічний, розумний простір, в якому є тільки найнеобхідніше, створює оптимальні умови для ефективної роботи.

 

Дизайн кабіни поєднує комфорт та зручність. Кур’єру доступна функція безпілотного управління автомобілем, що дозволяє зосередитися на інших завданнях, замість пильного слідкування за дорогою. Функціональний простір можна використовувати в якості офісу або для водіння – експедитор самостійно вирішує, які задачі потребують першочергового вирішення, та підлаштовує все під свої потреби.

пропозиції

Чи хотіли б ви перейти від концепту до реальності?

Концепт-кари Renault

Відкрийте для себе

Наш модельний ряд концепт-карів

переглянути модельний ряд
EZ-GO - Вигляд зверху

Відкрийте для себе

Майбутнє міської мобільності

концепт EZ-GO