СПЕЦІАЛЬНА ПАКЕТНА ПРОПОЗИЦІЯ

Примножуйте можливості Вашого автомобіля!

Пакети аксесуарів, розроблені спеціально для Вашого Renault LODGY, дадуть Вам додаткові переваги та зроблять повсякденну експлуатацію автомобіля більш ефективною. Приємний бонус до покупки – більш вигідна ціна пакету аксесуарів. Деталі дивіться у брошурі, а також запитуйте у співробітників офіційного дилерського центру.

* Зазначені ціна та час установки аксесуара (кількість нормо-годин) є рекомендованими, орієнтовними та остаточно встановлюються безпосередньо дилерами. Ціну та час установки аксесуара дізнавайтесь в обраного дилера безпосередньо у дилерському центрі.  

Інформація, що міститься в цьому каталозі, актуальна на момент його підготовки. При створенні цього каталогу використовуються зображення моделей-прототипів які можуть відрізнятися від кінцевої продукції. Всі зображення наведені в каталозі мають консультативний характер. Дотримуючись політики постійного вдосконалення своєї продукції, компанія Renault залишає за собою право в будь-який час вносити зміни до зовнішнього вигляду, технічних характеристик продуктів, обладнання та аксесуарів, а також змінювати кількість нормо годин. Залежно від ринку збуту певне обладнання (стандартне, додаткове) або аксесуари  можуть бути недоступні. Вся інформація щодо змін максимально швидко надається дилерам Renault. Зважаючи на те, що окремі аксесуари можуть бути передбачені лише для певних моделей/версій/поколений то що, , коректність підбору обладнання або аксесуарів та їх наявність, також як і всю додаткову актуальну інформацію перед замовленням обов`язково потрібно уточнювати у найближчого дилера. https://www.renault.ua/dealers.html

Всі права захищені. Заборонено відтворювати у будь-якому форматі та в будь-який спосіб всю або часткову інформацію цього каталогу без письмового дозволу компанії Renault.