Зовнішній вигляд Renault DOKKER Van

RENAULT DOKKER ФУРГОН

МОДЕЛЬ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА

На зміну DOKKER прийшов новий Express

Фургон EXPRESS - Легкий комерційний автомобіль

Продуктивність для вашого бізнесу

Новий EXPRESS фургон

Новий EXPRESS фургон – практичний і функціональний автомобіль.
Він відповідає всім головним вимогам комерційного сегменту та спрощує щоденне професійне життя:

 

  • корисний об'єм складає до 3.7 м³
  • ширина бокового отвору кузова – 716 мм
  • максимальна корисна довжина – до 2.36 м

 

Потужний та зручний EXPRESS фургон пропонує найкраще співвідношення ціни та функціональності та стане ідеальним  бізнес партером.

Дизайн Renault Dokker VAN

Автомобіль поєднує сміливий сучасний дизайн та практичність, що робить його універсальним. 

Купити Renault Dokker VAN – отримати не просто вантажний компактвен, а стильний комфортний автомобіль, який відповідає сучасним уявленням про комерційні авто.

Хромована радіаторна решітка

Хромована радіаторна решітка

Радіаторна решітка Renault Dokker VAN робить бампер виразним та динамічним. Хромовані вставки та срібляста верхня лінія гармоніюють з фарами, фірмовим знаком Renault в центрі та запропонованими кольорами Dokker.

Захисні бокові молдинги

Захисні бокові молдинги

Захисні молдинги виконуються дві функції: захищають двері автомобіля від пошкоджень та підкреслюють бічну лінію кузова. Практичність та естетичність – головні надбання встановлених молдингів.

Інтер’єр Renault Dokker VAN

Функціональний інтер’єр для ділової людини

Раціонально організований простір в салоні оцінить будь-який водій. Безліч місць для зберігання речей та сучасне оснащення роблять Renault Dokker VAN надійним помічником у бізнесі.

Мультимедійна система Media Nav

Мультимедійна система Media Nav

Зручна та зрозуміла у використанні система Media Nav пропонує широкі можливості для водія. Завдяки 7-дюймовому дисплею та елементам управління на кермі можна увімкнути музику, зателефонувати в режимі «вільні руки» та скористатися системою навігації. Renault Dokker VAN спрощує життя!

Кондиціонер

Кондиціонер

Почувайтеся комфортно в спекотні літні дні! Система кондиціонування, встановлена в Renault Dokker VAN, допоможе створити оптимальні умови в салоні. Просто встановіть параметри температури, і хай погода вас не хвилює!

Особливості

Комерційний автомобіль Renault Dokker VAN пропонує по-іншому поглянути на авто для бізнесу. Він має все для зручності водія та комфорту при виконанні вантажних перевезень, та повністю адаптований до умов українських доріг.

Простір у Renault DOKKER Van

Оснащення

Renault Dokker VAN пристосовується до потреб водія! Великий багажний відсік, просторий модульний салон, зручні системи фіксації вантажу роблять автомобіль таким затребуваним серед сучасних водіїв.

Аксесуари для Renault DOKKER Van

Аксесуари

Обирайте функціональні та стильні аксесуари, які зроблять користування Renault Dokker VAN ще більш комфортним.