image

Наші майбутні випуски

Постійно прагнучи інновацій, ми намагаємося забезпечувати вам нові автомобілі зі ще більшою продуктивністю, які розроблені відповідно до ваших потреб й очікувань та призначені допомагати вам у повсякденному житті.

 

Здійсніть попередній огляд наших майбутніх автомобілів.

Збільшена потужність та запас ход

Новий Renault Zoe

Новий ZOE став набагато продуктивнішим завдяки збільшенню потужності і запасу ходу. А сміливий дизайн робить його ще більш яскравим і індивідуальним. Новий ZOE пропонує широкий спектр високотехнологічного оснащення, забезпечуючи новий рівень комфорту водієві за кермом і всім пасажирам в салоні.

Alt Image C29

Дизайн: сміливий характер

М'які форми минулого покоління стали більш чіткими, завдяки чому автомобіль привертає до себе увагу на дорозі, а також може запропонувати більше простору всередині. Дизайнери Групи Renault приділили особливу увагу якості оздоблення, комфорту і ергономіки інтер'єру. Важливим нововведенням ZOE став 10-ти дюймовий дисплей - унікальна опція, доступна вже в базовій комплектації.

Запас ходу та зарядка: новий ZOE пропонує більше

Новий ZOE оснащується акумулятором Z.E. 50, який забезпечує запас ходу до 390 км в циклі WLTP*. На додаток до кількох варіантів зарядки: від мережі змінного струму будинку або в місті, в новому поколінні є підтримка експрес-зарядки від джерела постійного струму.

Задоволення від водіння: заряд емоцій

У новому ZOE встановлюється більш потужний двигун на 100 кВт, який чудово підходить для швидкісної їзди і дарує задоволення від управління електромобілем. Крім того, в ньому є новий режим для міста, в якому можна менше працювати педаллю гальма, а також пропонується безліч систем допомоги для комфортного і безпечного водіння.

*Їздовий цикл WLTP (Всесвітній цикл випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності, стандартний цикл: 57% в місті, 25% в передмістях, 18% на шосе) для версії ZOE Life. Триває процедура затвердження.

Очікуючи на свій абсолютно новий Renault...

Модельний ряд Renault

Наші легкові автомобілі

Наш модельний ряд