Серія Renault Sport

Насолоджуйтеся тільки особливими моментами автоспорту.

Кубок Renault CLIO

Кубок Renault Clio

Багато з вас, будучи в захваті від перегонів на час, також не байдужі до наших моделей Кубка Clio. Від запуску легендарного кубка R8 Gordini в 1966 році Renault Sport закріпилися на трасах Європи й усього світу та прагнуть забезпечити вам неабияке задоволення. І ми не маємо наміру зупинятися! У 2017 році ми прагнемо успішно організувати вісім національних серій Кубка Clio у: Франції, Великій Британії, Іспанії, Італії, країнах Бенілюксу, Скандинавії, Центральній Європі й Китаї. 

 

З декількома тисячами проданих моделей від 1991 року наші чотири покоління Кубку Clio стали відомими завдяки своїй продуктивності, надійності й доступності, отримавши неймовірний успіх. Кубок Clio тепер отримав переваги Clio R.S. 200 EDC. Двигун об’ємом 1,6 л з безпосереднім впорскуванням та турбонаддувом видає 220 к. с. з постійним крутним моментом на рівні 270 Нм. У поєднанні із секвентальною коробкою передач та перемикачами під кермом його продуктивність стає ще більшою!

Renault CLIO R3T Trophy

Renault Clio R3T Trophy

Від 2017 року команди можуть брати участь у національному кубку в чотирьох європейських зонах: Франції, Альпах, Італії та Іберії. Крім технічної підтримки, Clio R3T Trophy забезпечує клієнтам спортивність рівня ралі, а також неабиякий досвід водіння.

 

З точки зору механіки, Clio R3T розкриває свої переваги завдяки ексклюзивним передній і задній осям. Його нові регульовані амортизатори й численні налаштування дозволяють водіям знайти баланс, щоб впевнено продовжувати свій шлях на різних типах місцевості. Clio R.S. 200 EDC оснащений шестиступінчастою секвентальною коробкою передач та перемикачами під кермом, а його двигуну об’ємом 1,6 л було приділено значну увагу. Він забезпечує неперевершену продуктивність із потужністю на рівні 242 к. с. та крутним моментом у 480 Нм.