image

Система R-LINK 2

Отримуйте абсолютно нові враження від водіння!

Насолоджуйтесь усіма перевагами використання під'єднаного планшета з розумною системою R-Link 2. Тепер подорожувати Вам стане значно простіше. Оскільки необхідні автомобільні додатки та функції смартфону будуть завжди під рукою.

Зручний сенсорний екран

Ємнісний сенсорний дисплей діагоналлю 7 або 8,7 дюйма

Уявіть, наскільки підвищиться Ваш комфорт та безпека під час водіння завдяки керуванню функціями мультимедіа на під'єднаному планшеті. В залежності від комплектації авто Ви зможете скористатись 7-дюймовим горизонтальним екраном або ж вертикальним екраном з діагоналлю 8,7 дюймів. Дисплей планшету моментально реагує на будь-які Ваші команди та виглядає справжньою прикрасою на панелі приладів.

Режим Driving Eco²

Режим водіння ECO - R-LINK 2

Отримуйте детальні звіти про Ваші поїздки та грамотно плануйте наступні подорожі. Пройдена відстань, середня швидкість, витрати пального, тиск у шинах, енергоспоживання авто - усе це Ви можете дізнатись в меню Driving Eco². Користуйтесь слушними порадами розумної системи для зменшення витрат пального та руху в найбільш економному режимі.

Налаштуйте свій R-Link

Налаштуйте свій R-Link

З легкістю налаштовуйте функції мультимедіа на власний розсуд. Створіть профіль користувача та отримуйте швидкий доступ до улюблених радіостанцій, телефонних контактів, додатків та будь-чого іншого на єдиному екрані.

Спробуйте на симуляторі R-Link 2

Розпізнавання голосу в R-LINK 2

 Розпізнавання голосу R-LINK 2

Тепер ніщо не буде відволікати Вас від керування авто. Адже Ви зможете здійснювати дзвінки, запускати додатки, вказувати місце призначення та налаштовувати функції медіа за допомогою голосових команд. Для усього цього Вам достатньо лише натискати елементи управління на кермі автомобіля.

Переглядайте дорогу із 3D-зображенням

Apple CarPlay™ для R-LINK 2

Тепер скласти оптимальний маршрут, відшукати найближчу заправку або гарний ресторан у подорожі Вам буде надзвичайно просто. Усе завдяки зручним 3D-картам TomTom. Моментально знаходьте потрібні місця та будівлі, переглядаючи деталізовані тривимірні зображення.

Оновлюйте карти своєчасно

R-LINK 2

Почувайтесь в подорожах абсолютно впевнено та спокійно. Безкоштовно оновлюйте карти впродовж року після отримання авто. Для цього Вам достатньо всього лиш встановити на власний комп'ютер додаток R-LinkToolbox. А після закінчення вказаного терміну Ви зможете зручно оновлювати карти в магазині R-LinkStore.

Увійдіть у магазин R-Link
Отримайте нові враження від водіння разом з системою R-Link 2
Alt Image C29

Етап I

Підєднайте смартфон через USB або ж вставте SD-карту в систему R-Link 2

Далі дочекайтеся синхронізації пристроїв, що відніме не більше хвилини.
Alt Image C29

ЕТАП II

Створіть обліковий запис MY Renault, щоб увійти в магазин R-LINK

Завантажте та встановіть додаток R-Link Toolbox на комп'ютер. (Додаток підтримується операційними системами Windows 7, 8, 8,1, 10 та MacOSX 10,7)

*Windows 7, 8, 8.1 та 10

**MAC OS X 10.7.

Alt Image C29

ЕТАП III

Від'єднайте USB-пристрій від бортової системи авто

Підключіть його до комп'ютера, щоб завантажити необхідний Вам контент через R-Link 2 Toolbox
Alt Image C29

ЕТАП IV

Поверніться до авто

З'єднайте USB-пристрій з системою R-Link 2 та встановіть отримані завантаження.

Інтернет-магазин

Бажаєте оцінити усі переваги використання системи R-Link 2?

Шукайте найсвіжіші оновлення для цієї системи у нашому офіційному інтернет-магазині.