Система Media Nav Evolution

Зробіть власні подорожі максимально захоплюючими!

Подорожуйте без турбот разом з мультимедійною системою Media Nav Evolution. Зручно прокладайте маршрути, відправляйте повідомлення та робіть дзвінки, насолоджуйтесь улюбленою музикою. А новітня система мультимедіа подбає про вашу безпеку на дорозі.

Зручний сенсорний екран

7-дюймовий сенсорний екран* - Renault Easy Connect

До Ваших послуг кольоровий 7-ми дюймовий сенсорний дисплей з вражаючим дизайном та розширеними можливостями. Цей під'єднаний екран із зручним графічним інтерфейсом нічим не поступається планшетам останнього покоління. Тож керуйте усіма функціями мультимедіа, зібраними в одному місці, та насолоджуйтесь безпечним водінням.

Різноманітність аудіоджерел

екран - Renault Easy Connect

Не уявляєте подорожі на власному авто без улюбленої музики? Разом з MediaNavEvolution Ви можете одним дотиком до елементів на кермі змінювати радіостанції, вмикати треки зі смартфону або USB-пристрою. А завдяки інтелектуальній системі DAB звук завжди буде відтворюватись у найкращій якості.

Бортовий телефонний зв’язок

Система Bluetooth - Renault Easy Connect

Використовуйте власний смартфон по максимуму. Здійснюйте дзвінки, обмінюйтесь повідомленнями, вмикайте музику та користуйтесь навігацією. А підключення через систему Bluetooth дозволить Вам залишатись максимально сконцентрованим на водінні.

Насолоджуйтесь детальною навігацією

Карти Західної Європи*

Оцініть розширені можливості інноваційної картографічної системи NavTeq. Користуйтесь високоточними картами, що дозволять Вам споглядати плани місцевості з висоти пташиного польоту. З легкістю знаходьте автозаправки, готелі та ресторани, цікаві місця та будівлі у будь-яких подорожах, де б Ви не знаходились.

Оновлюйте карти своєчасно

Покращене орієнтування за смугою руху - Renault Easy Connect

Завантажуйте оновлені карти та економте власний час на плануванні маршрутів. Оновлюйте карти абсолютно безкоштовно протягом 3-х місяців після придбання авто. Надалі ж отримуйте актуальні плани та схеми місцевості зі зручного ресурсу Naviextras.

Дізнайтеся більше про Media Nav Evolution