image

Система Media Nav Evolution

Зробіть власні подорожі максимально захоплюючими!

Подорожуйте без турбот разом з мультимедійною системою Media Nav Evolution. Зручно прокладайте маршрути, відправляйте повідомлення та робіть дзвінки, насолоджуйтесь улюбленою музикою. А новітня система мультимедіа подбає про вашу безпеку на дорозі.

Зручний сенсорний екран

Зручний сенсорний екран

До Ваших послуг кольоровий 7-ми дюймовий сенсорний дисплей з вражаючим дизайном та розширеними можливостями. Цей під'єднаний екран із зручним графічним інтерфейсом нічим не поступається планшетам останнього покоління. Тож керуйте усіма функціями мультимедіа, зібраними в одному місці, та насолоджуйтесь безпечним водінням.

Різноманітність аудіоджерел

Різноманітність аудіоджерел

Не уявляєте подорожі на власному авто без улюбленої музики? Разом з MediaNavEvolution Ви можете одним дотиком до елементів на кермі змінювати радіостанції, вмикати треки зі смартфону або USB-пристрою. А завдяки інтелектуальній системі DAB звук завжди буде відтворюватись у найкращій якості.

Бортовий телефонний зв’язок

Бортовий телефонний зв’язок

Використовуйте власний смартфон по максимуму. Здійснюйте дзвінки, обмінюйтесь повідомленнями, вмикайте музику та користуйтесь навігацією. А підключення через систему Bluetooth дозволить Вам залишатись максимально сконцентрованим на водінні.

Насолоджуйтесь детальною навігацією

Насолоджуйтесь детальною навігацією

Оцініть розширені можливості інноваційної картографічної системи NavTeq. Користуйтесь високоточними картами, що дозволять Вам споглядати плани місцевості з висоти пташиного польоту. З легкістю знаходьте автозаправки, готелі та ресторани, цікаві місця та будівлі у будь-яких подорожах, де б Ви не знаходились.

Оновлюйте карти своєчасно

Оновлюйте карти своєчасно

Завантажуйте оновлені карти та економте власний час на плануванні маршрутів. Оновлюйте карти абсолютно безкоштовно протягом 3-х місяців після придбання авто. Надалі ж отримуйте актуальні плани та схеми місцевості зі зручного ресурсу Naviextras.

Увійдіть у Renault Naviextras

Дізнайтеся більше про Media Nav Evolution